Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Android TV] Instalacja HBO GO Polska
#21
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
[quote pid='1912' dateline='1514635802']

Polecam zainstalować w swoim urządzeniu apkę "Control screen rotation", też miałem z tym problem. To znaczy z zalogowaniem się do HBO GO. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
[/quote]

Zainstalowałam ale nic to nie pomogło. Byłabym wdzięczna za więcej szczegółów jak przy pomocy tej apki można rozwiązać problem z wyborem operatora w apce HBOGO
Odpowiedz
#23
Witajcie,

wczoraj zakupiłem MIBOX-a, [Android 6.0.1], jestem po instalce najnowszego KODI. Podłączone do Panasonic Viera. I zabrałem się za próbę instalacji HBO GO.

Zrobiłem wszystko jak w instrukcji tego tematu. Dotarłem jednak do momentu, gdzie próbuję zainstalować podawaną tu apkę HBO w wersji 5.1.2 przez ES Eksplorator. Daję "zainstaluj: i wyświetla się komunikat "Instalowanie zablokowane". Dla bezpieczeństwa w telefonie zablokowano możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł". Mam w tym kroku do wyboru: anulować lub przejść do ustawień. Oczywiście idę w ustawienia i tam wyłączam w MIBOX wszystkie trzy blokujące blokady. I teoretycznie powinienem spróbować jeszcze raz z powodzeniem. Ale sytuacja jest dalej ta sama - nie mogę zainstalować aplikacji. Możecie pomóc, macie jakieś pomysły? Dzięki.
Odpowiedz
#24
@Artur

Przejdź do ustawień androida i włącz nieznane źródła (To powinno być w zakładce bezpieczeństwo i prywatność ustawienia dodatkowe)
Odpowiedz
#25
Odpowiedz
#26
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Niestety według supportu od HBO nie wspierają oni żadnej maści boxów z Androidem. 


Lecz jest sposób na obejście tego.

Potrzebne do tego będzie nam TeamViewer:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
To instalujemy na telefonie.

TeamViewer QuickSupport instalujemy na urządzeniu z HBO Go
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I teraz.
Odpalamy te dwa programy na naszych urządzeniach, telefonie i android boxie itp.
Łączymy się przy pomocy TeamViewera z telefonu na boxa wpisując kod.
Pojawi nam się na telefonie okno zdalnego panelu do drugiego urządzenia.
Przy pomocy telefonu włączamy HBO Go, przechodzimy do opcji logowania.
Klikamy palcem na wybór operatora:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pojawi nam się klawiatura. Przy jej pomocy klikamy na pierwszą literę nazwy operatora.
Zostanie wybrany dostawca usługi.
Potem podajemy resztę danych do logowania również z telefonu.
Po zalogowaniu się wyłączamy TeamViewera z obu urządzeń.

Przetestowane na H96 Pro.
Odpowiedz
#28
Wielkie dzięki  Big Grin
Genialny sposób- nie wpadłem sam na to Smile
Pomogło i śmiga Smile
Odpowiedz
#29
Odpowiedz
#30
a miał ktoś może problem ze hbogo sie nie odpala bo tvbox ma roota? mam m8s pro+ i mam taki error niestety :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości