Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Android TV] Instalacja HBO GO Polska
#31
A jest możliwość zdalnie przechwycić tv-box z laptopa? Próbuję apek podanych przez dlainternetu i Rigore, ale w momencie klikania na ekranie laptopa apki HBO GO, box zaczyna się restartować. Mam po prostu starą Nokię 7020 i zero rozeznania.
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
@slga By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#33
Wypróbowałem i chyba się poddam. Łudziłem się, że w poradniku będą linki do innych wersji plików. Ale sytuacja ta sama. Wszystko się instaluje, uruchamia, nawiązuje połączenie. I nic. Widzę na ekranie laptopa ekran z tv box lecz po kliknięciu czegokolwiek (my apps, settings, czy ikonek poszczególnych apek) box się restartuje, a na laptopie okno się zamyka wychodząc do ekranu startowego uruchomionego teamviewera. Najciekawsze jest, że wszystko inne działa na box-ie bez problemu. Nawet seriale archiwalne na tvp vod chodzą bez zaciachów. Trudno. Może wnuk kolegi przyjdzie z androidowym telefonem.
Odpowiedz
#34
Witam,
jakiś czas temu na forum Sony 'wyciekła' aplikacja HBO GO dla Android TV działająca na tv boxach z tym systemem.
Tutaj link:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Mam mecoola na którym jest custom rom Andorid TV i aplikacja się ładnie instaluje, loguje za pomocą pinu, menu fajnie się przegląda pilotem, ale kiedy przychodzi do odtworzenia filmu to aplikacja się restartuje. Czy mógłby ktoś z abonamentem to sprawdzić czy ma taki sam objaw? Jest podejrzenie, że to przez Androida w wersji 7.1, ale chciałbym to zweryfikować.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#35
@dolar tak chodzi o to, że ta apka działa tylko na Androidach do wersji 6.0. Sprawdzone i potwierdzone.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#36
dla tych u których nie chodzi TemViewer można spróbować użyć innej aplikacji remote.
remodroid czy airdroid
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
HBO GO dostępne już od marca 2018 
Jak donosi serwis VODnews.pl, już od marca nie będziemy potrzebować umów z żadnymi operatorami, żeby móc swobodnie oglądać materiały platformy HBO GO. 

HBO GO dostępne. Proszę o informację czy jest już możliwość zainstalowania aplikacji na tv box z kodi 17.6?
Odpowiedz
#38
djemba,tak,wchodzisz do sklep play instalujesz aplikację HBO GO,logujesz się i śmiga,w razie problemów czytaj posty powyżej
Odpowiedz
#39
Ewentualnie mozna tez uzyc wtyczki do Kodi 18:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#40
Działa z hbo go v5.2
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości