Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Android TV] Instalacja HBO GO Polska
#11
@NitroFuN usunąłem wszystko co związane z hbo go wyczyściłem pamięć itd.
Zainstalowałem i po wifi zaskoczyło!!
Zaczynam myśleć, że zrobiono to specjalnie.. W sensie aplikacja jest na urządzenia mobilne (telefon/tablet), a do tych urządzeń nie podpina się kabla z internetem. Dlatego aplikacja może się krzaczyć jak nie wykrywa wifi..

Załączyłem jakieś bajki Disney`a i było widać piksele..
Przeglądałem ustawienia i nie widziałem tam nic o jakości obrazu..
Też tak masz na dużym ekranie?


P.S. ja tego nie zainstalowałem na tv tylko na boxie Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@binder u ciebie zaskoczyło, to teraz u mnie nie działa Big Grin Najpierw przy włączeniu filmu był dźwięk, ale obraz zastępował green screen, co ja mam sobie samemu wstawić film? Tongue  Zrobiłem ponowne uruchomienie TV, bo myślałem że to jakiś kaprys ze strony telewizora to teraz ciągle wyskakuje błąd o długim wykonywaniu zadania, a jeszcze wczoraj Grę o Tron oglądałem bez żadnych pikseli, zielonych ekranów czy błędów... Tongue

Swoją drogą zapytałem na Facebooku stronę "HBO Polska" co z aplikacją na Android TV, a jedyna ich odpowiedź to "Obecnie nie mamy w ofercie takiej aplikacji. Jeśli coś się w tej kwestii zmieni - będziemy o tym informować. Zachęcamy do śledzenia aktualności.".
Odpowiedz
#13
Wczoraj zainstalowałem nową wersję HBO GO, po chwili testów mam wrażenie że działa dużo stabilniej, nie wyłacza się i dużo szybciej funkcjonuje Smile

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
Również w dniu wczorajszym zainstalowałem na TV SONY HBO GO działa stabilnie,nawet po kablu,nie muszę przełączać na WIFI filmy ogląda sie bez problemu.jeden minus Aplikacja nie obraca się to znaczy samo menu działa w poziomie,filmy odpalają się już prawidłowo,czy też tak masz skoroszyt ?,Czy masz jakiś pomysł na to ?
Odpowiedz
#15
Nie właśnie u mnie jest menu na całym ekranie, wszystko ładnie chodzi. Szkoda że nic nie zrobili z jakością, ale i tak jest poprawa w działaniu aplikacji. Rzeczywiście sprawdziłem i też działa na kablu Wink mam tą aplikacje z czarnym tłem zainstalowana, Ty też?
Odpowiedz
#16
Tak,mam zainstalowaną tą czarną,ale tak jak pisałem wcześniej menu mam w poziomie,ale filmy są odtwarzane prawidłowo,w pionie,brak obrotu aplkacji,zresztą w telefonie mam tak samo,aplikacja tylko otwiera się w pionie,dopiero filmy w poziomie,macie jakiś pomysł na to,może jakieś ustawienia tv?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
ok,dałem radę,zainstalowałem apkę
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
co prawda,czasem android tv ją wyłącza,ale po włączeniu ponownym znowu działa poprawnie
zastanawia mnie tylko dlaczego takie funkcje w tv są wyłączone jak ekran/ustawienia ekranu i ekran/obraz/tryb obraz auto wył
może właśnie te funkcje są wyłączone w android tv czy raczej gdzieś w ustawieniach można je aktywować,jakieś pomysły,podpowiedzi ?
Odpowiedz
#18
Witam, nie wiem czy w dobrym poście. Zakupiłem savio android tv-box-01. Podłączyłem HDMI do tv samsung UE32F4000AW. Zainstalowałem app HBO GO, tę czarną najnowszą. Uruchamia się strona główna hbo go, ale po kliknięciu zaloguj się i po pokazaniu listy operatorów, nie wbija mi mojego operatora. Żadnego operatora nie chce wbić. Poruszam się myszą. Proszę o jakąś poradę. Aha, Mam na tym smasungu, na pierwszym hdmi telewizję od orange na fun box 3.
Odpowiedz
#19
(19-12-2017, 01:42 PM)slga napisał(a): Witam, nie wiem czy w dobrym poście. Zakupiłem savio android tv-box-01. Podłączyłem HDMI do tv samsung UE32F4000AW. Zainstalowałem app HBO GO, tę czarną najnowszą. Uruchamia się strona główna hbo go, ale po kliknięciu zaloguj się i po pokazaniu listy operatorów, nie wbija mi mojego operatora. Żadnego operatora nie chce wbić. Poruszam się myszą. Proszę o jakąś poradę. Aha, Mam na tym smasungu, na pierwszym hdmi telewizję od orange na fun box 3.

 Mam ten sam problem na moim TV BOX. Niezależnie czy próbuję to zrobić przez apkę czy wchodzę na HBOGO przez przeglądarki, nie mogę wybrać z listy rozwijanej operatora Sad

Będę wdzięczna za jakieś sugestie.
Odpowiedz
#20
Witam.
U mnie na TV Philips 49PUS7170/12 jak prubuje apkę zainstalować to nie podświetla sie "instaluj". Jakieś pomysły?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości