Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatyczne czyszczenie biblioteki Kodi - da się?
#1
Witam serdecznie,
Czy jest możliwość włączenia automatycznego czyszczenie biblioteki Kodi? Wiem, że da się to zrobić ręcznie w opcjach, ale czy istnieje możliwość automatycznie czyścić bibliotekę Kodi tak samo jak aktualizować ją przy uruchomieniu programu?
Znalazłem taki artykuł: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. który jest z 2012 roku, a skryptu do pobrania już nie ma na serwerze.
Ktoś co?
Pozdrawiam,
Szymon.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jaki jest sens dodawania filmów do biblioteki skoro chcesz ją automatycznie czyścić co uruchomienie kodi?
Odpowiedz
#3
Co uruchomienie to tylko przykład, który w zasadzie mi odpowiada częstotliwością powtarzania się.
Powód dla którego chce, żeby baza się czyscila spowodowany jest moim "rytuałem", a mianowicie wszystkie dostępne filmy i seriale mam w bazie, Po obejrzeniu oceniam dany film i go usuwam fizycznie z dysku.
Chciałbym, żeby nie zostawał w bazie skoro go już fizycznie nie ma.
To co? Jest na to sposób?
Odpowiedz
#4
Dołączam się do pytania Big Grin
Odpowiedz
#5
Znalazłem dodatek, który spełnia moje oczekiwania, a mianowicie Library Auto Update, u mnie działa wersja 0.9.8, przy 1.0.2 coś się wysypywało, tak czy siak działa jak natura chciała

Podziękowali: mmxxl
Odpowiedz
#6
@past3rz
Dzięki jutro spróbuje. Działa to tak, że sprawdza przy każdym wejściu do kodi?

Jeszcze raz dzięki, działa dobrze Smile Sprawdza co 4h bibliotekę i automatycznie czyści Smile
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości