Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodawanie do biblioteki filmow
#11
(14-09-2017, 06:26 AM)djemba napisał(a): witam,
nie mam u siebie skrótu takiego jak:  -> folder domowy -> userdata

Czy jest jakaś alternatywa, inny adres?

Dodam, że posiadam mi box 3. Eksport listy programów TV do m3u również kończy się błędem.

Wypisz lub wklej zdjęcie jakie masz dostępne foldery..
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(14-09-2017, 06:26 AM)djemba napisał(a): witam,
nie mam u siebie skrótu takiego jak:  -> folder domowy -> userdata

Czy jest jakaś alternatywa, inny adres?

Dodam, że posiadam mi box 3. Eksport listy programów TV do m3u również kończy się błędem.

Na sam początek to wejdź z ekranu głównego w ustawienia (ikona zębatki u góry) -> ustawienia mediów ->  zmień na dole ustawienia standardowe na ekspercki -> wejdź w ogólne -> włącz opcje "pokazuj ukryte pliki i foldery".

[Obrazek: 1b9cdO8FQ_OIzVdrGNzAZA.png]


Później wchodzisz w dodaj źródło wideo -> przeglądaj -> nośnik przenośny -> android -> data -> (na samym dole - więc możesz kliknąć przyciskiem na pilocie strzałkę do góry) org.xbmc.kodi -> files -> .kodi -> userdata -> addon_data -> plugin.video.covenant -> i tu wybierasz w zależności czy chcesz dodać z Covenant seriale (TVShows) lub filmy (Movies) -> OK
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Dziękuję. Teraz widzę i działa.

Jeszcze odchodząc lekko od tematu chciałbym spytać o generowanie listy m3u ponieważ nie nie działa to na livepolish TV

jaki jest dokładnie adres gdzie należy zapisać m3u listę? po wybraniu ścieżki wywala błąd, że "Błąd dodatku livepolish TV".

Listę m3u próbuję wyeksportować do: ....kodi/userdata/addon_data/plugin.video.livepolishTV

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
@djemba w ustawieniach wtyczki zmień może katalog zapisu listy m3u. Musisz zmienić w ustawieniach PVR IPTV Simple Client lokalizację listy ze ścieżki zdalnej na ścieżkę lokalną.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
@mjw dziękuję za informację. Ze źródła tele-wizja nie chciało zaimportować listy kanałów. Po zmianie źródła już jest ok. Bardzo dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#16
Witam,

a ja się chciałam zapytać jak stworzyć bibliotekę z seriali zalukaj bądź też cda?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Coś mi ten Covenanta i Trakt nie chce działać :/
Ale od początku: mam konto na Trakt.tv, mam dodatek Trakt w Kodi, w którym jestem zalogowany. Mam też Covenant w którym w folderze Moje Filmy mam folder Obserwowane w którym jest lista filmów, które dodałem do listy przez Trakt.tv.

Postąpiłem zgodnie z instrukcją z drugiego postu w tym wątku: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I nadal nie widzę filmów z Covenanta / Trakt.tv w zakładce Filmy w głównym menu.
Powiedzcie, co robię nie tak?
Odpowiedz
#18
@past3rz prawdopodobnie w trakt.tv nie dodajesz do kolekcji danych tytułów. Jak dodajesz na stronie trakt tytuły?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
Dodaję tytuł do Watchlisty i tyle...
Odpowiedz
#20
pewnie nie masz dodanej watchlisty do głównego menu, biblioteka filmów a lista w trakt.tv to coś innego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości