Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm Lite
#1
Czy do FFLite też trzeba wszystkie wtyczki i Repa ramica usunąć? A nie fanfilm chyba był od mr.know... ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
FanFilm był od MrKnow więc nie ma powiązania z repozytorium Ramic.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Przy okazji - dal własnego bezpieczeństwa już dawno bym wszystkie wtyczki ramica wywalił...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
Podłączę się bo rzecz jest bardzo dziwna i dotyczy właśnie wtyczki fanfilm lite.
Zainstalowałem ja na kodi 17,6 na windows i wyszukuję sobie z powodzeniem np serial lost in space. Mam dużo wyników HD z szukajki czy filistera. Wszystko pieknie. Tymczasem mam wtyczkę do tv z androidem na ktorym mam kodi 16.2. Zainstalowałem tą samą wtyczkę w ten sam sposób ale wyniki wyszukiwania tego samego serialu sa zupełnie inne. Nie ma w ogóle wyników z filister czy szukajki, natomiast jest mnóstwo z alltube ww dodatku nie działających. Żeby było identycznie, skopiowałem po prostu zawartośc katalogu uzytkownika do kodi w androidzie. mam 100% pewniosci że pliki wtyczki sa te same. Wyniki całkowicie inne. Jako ze trochę zgłupiałem zainstalowałem tą sama wtyczkę na innym komputerze w kodi 17 na windows. Wyniki filister i szukajki są.

Wtyczka 100% ta sama , sięć wifi ta sama ta sama, czyszczenie cashu zrobione
różnice sa wyłącznie w systemie (android vs winsdows) i w wersji kodi, oraz byc moze w tym ze android jest sporo wolniejszy od komputera.

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi?
Odpowiedz
#5
Inne kodi... Kodi 16 nie obsługuje połączeń https, tempo androida też może mieć wpływ - nie zdąży odpytać źródeł w zadanym czasie...
Rozwiązanie - upgrade kodi w TV Wink... Jak się nie uda, szukaj w forków kodi 17 które pójdą na twoim TV (np. MyGica czy inne... pytaj @kopernik1983 - ma większą wiedzę niż ja). Jak to nie zadziała to box od braci chińczyków Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Aaaa, no to trochę mi się rozjasniło, spróbowałem zainstalowac więc mygica na moim measy u2a ale nie daje rady (bład analizy pakietów) tak więc wreszcie znalazłem powód aby kupić cos nowszego do tv, do tej pory choć mnie nieraz kusilo ale nie znajdowałem żadnego uzasadnienia, bowiem ponad 4letni tv dongle wywiązywał sie z zadań wzorowo.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Zawsze można próbować libnreelec zainstalować na tym donglu...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Kiepsko trochę to widzę. Generalnie wszystkie forki kryptona zaczynaja się od Androida 4.4 u ciebie prawdopodobnie siedzi 4.2. Ale możesz spróbować tego. Nic nie traciszSmile a możesz zyskać bo jest zaktualizowany Python do wersji 2.7.12 dla obsługi HTTPS. Próbuj. Oczywiście nie sprawdzałem Tongue By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
(18-05-2018, 01:55 PM)michalka napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Trafiłes, na tym działa na moim androidowym donglu takl samo jak na pccie , czyli z pełnym wyszukiwaniem źródeł Smile

Niestety jest jedna rzecz, której CEMC nie obsługuje: sychronizacji odtwarzania z wyświetlaczem. SPMC to ma i różnica na telewizorze jest duża i zniechęcająca do CEMC. Z tego powodu nie rezygnuję całkiem z SPMC i mam obecnie na donglu dwa warianty kodi Smile Obawiam się jednak że w miare upływu czasu coraz więcej wtyczek będzie wymagać nowego pytona do pełnego działania. Musze się chyba zacząć rozglądać za nowym tv boxem.
NO to teraz masz okazję i chwilę czasu żeby coś uskubać do sakiewki na nowe pudełeczko pod tv :Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości