Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi dla Androida 4.4.2
#1
Gdyby ktoś tak jak ja miał box'a którego lubi ale który nie ma opcji na andka wyższego niż 4 to polecam EBMC:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

To lekko zmodyfikowany kodi na którym działają wszystkie nowe wtyczki

pzdr
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ja od siebie polecę MyGica. Również wersja zmodyfikowana. Instalowałem ją w sobotę i śmiga aż miło.

Poniżej instruktaż w wersji wideo:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Ja bym do tego polecił najlepiej działający fork Kodi czyli SPMC dostępny ze sklepu google. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
(05-09-2017, 06:28 PM)mjw napisał(a): Ja bym do tego polecił najlepiej działający fork Kodi czyli SPMC dostępny ze sklepu google. Smile

zapomniałem zupełnie o tym...pewnie też dlatego, ze na mi boxie nie dotarłem do działającego google play Smile
Odpowiedz
#5
(05-09-2017, 06:28 PM)mjw napisał(a): Ja bym do tego polecił najlepiej działający fork Kodi czyli SPMC dostępny ze sklepu google. Smile

Będzie szybciej działać niż MyGica? Pytam, bo nie wiem czy instalować. Mam już MyGica ładnie odwalone Wink
Jeżeli szybciej to warto się poświęcić Big Grin
Odpowiedz
#6
(08-09-2017, 06:30 AM)ssooqq napisał(a):
(05-09-2017, 06:28 PM)mjw napisał(a): Ja bym do tego polecił najlepiej działający fork Kodi czyli SPMC dostępny ze sklepu google. Smile

Będzie szybciej działać niż MyGica? Pytam, bo nie wiem czy instalować. Mam już MyGica ładnie odwalone Wink
Jeżeli szybciej to warto się poświęcić Big Grin

@ssooqq chodzą słuchy, że to najlepiej zoptymalizowany fork Kodi na Androida. Twórcą jest były programista z fundacji Kodi. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(09-09-2017, 01:15 PM)mjw napisał(a):
(08-09-2017, 06:30 AM)ssooqq napisał(a):
(05-09-2017, 06:28 PM)mjw napisał(a): Ja bym do tego polecił najlepiej działający fork Kodi czyli SPMC dostępny ze sklepu google. Smile

Będzie szybciej działać niż MyGica? Pytam, bo nie wiem czy instalować. Mam już MyGica ładnie odwalone Wink
Jeżeli szybciej to warto się poświęcić Big Grin

@ssooqq chodzą słuchy, że to najlepiej zoptymalizowany fork Kodi na Androida. Twórcą jest były programista z fundacji Kodi. Smile

Zainstalowałem i się zawiodłem. SMPC to wersja 16 bądź niższa.
Odpowiedz
#8
@ssooqq 16 z poprawkami z 17. Wtyczki z 17 działają na SMPC. Te same wtyczki dedykowane Kodi 17 nie działają na Kodi 16, a na SMPC działają. Smile

Podziękowali: ssooqq
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości