Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pogoda oraz simple pvr
#1
Po klopotach z osmc na malince zero [ oraz podpowiedziasz na forum aby przetestowac inne osy ] wgralem LibreELEC i przyznaje, ze dziala o niebo lepiej niz wczesniejszy system.
Mam problem z 2 rzeczami:
- czy mozna ustawic aby podtsawowe dane dot. pogody wyswietlaly sie w lewym, gornym rogu [ zamiast loga kodi ] tak jak to ma miejsce pod osmc ? [ skorka confluence ]
- podczas zmiany # pod simple pvr za kazdym razem laduje sie zmaksymalizowany [ w calym oknie ] i musze go zminimalizowac aby widziec spis kanalow itp [ jestem przywyczajony do widoku podgladu niz pelnego ekranu :] ]. Jak moge to zmienic ?
Szukalem w ustawieniach kodi itp. niestety nie znalazlem.

Na koniec: pod LibreELEC nie mozna podkrecac proca/ramu ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Co do podkręcania to można - edytuj plik config.txt po SSH z PC.

Albo wyjmij kartę z maliny podłącz do czytnika micro sd i na PC otwórz Notepadem ++ i będziesz mógł sobie dopisać zmienione parametry.
Niestety pod Libreelec nie ma chyba możliwości podkręcania z poziomu systemu tak jak w OSMC.

Co do reszty pytań to nie pomogę bo nie używam Libreelec.
Odpowiedz
#3
1 - to kwestia skórki - na osmc pewnie jest używana inna, albo z modyfikacjami. Nie wiem co jest używane w OSCM Smile
2. - tu nie wiem - pokaż zrzuty co chcesz i co masz... Podejrzewam skróty klawiaturowe.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
(18-11-2019, 07:02 AM)Tomek napisał(a): 1 - to kwestia skórki - na osmc pewnie jest używana inna, albo z modyfikacjami. Nie wiem co jest używane w OSCM Smile
2. - tu nie wiem - pokaż zrzuty co chcesz i co masz... Podejrzewam skróty klawiaturowe.
Myslalem, ze dana skorka jest identyczna, niezaleznie od systemu ( confluence ). Na pierwszym zdjeciu, w miejscu KODI byla aktualna temperatura.

Mam pelny ekran ( zdjecie 2 ) i za kazdym razem po zmianie # musze go minimalizowac ( zdjecie 3, wlasnie tak ma wygladac ekran po zmianie # :] ). Obojetnie w jaki sposob zmieniam # ( czy pilotem czy tez przez Yatse ).[Obrazek: 64fec3dba63737b81c9d211c8d53fbee.jpg][Obrazek: 4c6d74aca3bfdbf036a8711eb7890b4d.jpg][Obrazek: 84f3c498e541b910ccf8e3770e21ff6f.jpg]

(18-11-2019, 06:30 AM)jon1022 napisał(a): Co do podkręcania to można - edytuj plik config.txt po SSH z PC.

Albo wyjmij kartę z maliny podłącz do czytnika micro sd i na PC otwórz Notepadem ++ i będziesz mógł sobie dopisać zmienione parametry.
Niestety pod Libreelec nie ma chyba możliwości podkręcania z poziomu systemu tak jak w OSMC.

Co do reszty pytań to nie pomogę bo nie używam Libreelec.
Dzieki :]
Odpowiedz
#5
Naprawde nikt nie zna rozwiazania dot. w/w rzeczy ? :/
Odpowiedz
#6
Co do skórki dostałeś odpowiedź. Musisz po prostu zainstalować skórkę która jest tam używana w nowym systemie. Podejrzewam że na swoim githubie ją mają.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości