Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MXQ AMLOGIC S805 Instalacja LibreELEC
#11
poczytaj co i jak (slot i tak jest na SD czy nie straci na szybkości przez przejściówkę?)
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@ssooqq może być poprzez adapter to nie ma znaczenia.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Dzięki Panowie. Udało mi się odpalić libreELEC poprzez kartę SD. Wifi działa, ale problem jest z pilotem. Kopiowałem wszystkie pliki po kolei z tej strony By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. do folderu \\LIBREELEC\Configfiles ale bez skutku. Wkleiłem nawet swój plik z androida, ale nadal nie działa. Jakieś pomysły?
Odpowiedz
#14
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
@Jaca robiłem tak. Pilot nadal nie działa na libreELEC. Po wyjęciu karty na androidzie działa normalnie.
Odpowiedz
#16
mało prawdopodobne jakieś ustawienia dodatkowe w libre może są ja miałem ten box nawet nic nie musiałem przekładać i pilot działał
restartujesz po dodaniu pliku?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
To musi działać - ja wrzucałem z jednego boxa do drugiego pliki bo z tego pierwszego był lepszy pilot - i działa.. Najlepiej skopiować swój własny plik remote.conf z androida - możliwe że jest jakaś drobna różnica w plikach i dlatego nie czyta.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
(03-04-2018, 05:10 PM)Jaca napisał(a): mało prawdopodobne jakieś ustawienia dodatkowe w libre może są ja miałem ten box nawet nic nie musiałem przekładać i pilot działał
restartujesz po dodaniu pliku?

Tak. Odłączam kabel i podpinam zasilanie na nowo.

(03-04-2018, 05:21 PM)Tomek napisał(a): To musi działać - ja wrzucałem z jednego boxa do drugiego pliki bo z tego pierwszego był lepszy pilot - i działa.. Najlepiej skopiować swój własny plik remote.conf z androida - możliwe że jest jakaś drobna różnica w plikach i dlatego nie czyta.

"Wkleiłem nawet swój plik z androida, ale nadal nie działa."
Odpowiedz
#19
Przetestuj te By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości