Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool m8s pro+ 2/16gb s905x - jaki OS for Kodi ?
#1
Hej,

Jak w temacie... szukam najlepszego możliwego softu na sd dla urządzenia Mecool m8s pro+ 2/16gb oraz porady na co zmienic ten chinski nadroid 7,1 Smile

Co polecacie? Czy zmienialiście główny soft w pudełku na android tv z nexusa? 
np. z tego linku: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
witam wszystkich

dziś właśnie mi przyszedł Mecool m8s pro+ kupiłem go po przeczytaniu paru wpisów na Mirko Smile zastanawiam się czy zmieniać w nim soft, zostawić Kodi od producenta? , jakie zmiany w nim zrobić żeby był przyjemny w użytkowaniu zaznaczę że chce go używać głównie do Kodi . Może koledzy podrzucą jakąś lekturę . Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
@krzywo @legotrex ja wgrałem od razu soft AndroidTV bo potrzebuje Netflix 1080p z linka z pierwszego postu poprzez OTA Update.
Ale... Dostałem kilka sygnałów, że coś się wiesza. Tylko, że ja używam tej pierwszej wersji ATV z 20170727 i wszystko działa dobrze.
Natomiast jeśli nie potrzeba Wam Netfliksa to może warto zainstalować na karcie SD LibreELEC?
Oraz proponuje wywalić zainstalowane przez chińczyka Kodi i wyczyścić po nim dane i zainstalować na czysto samemu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
(20-09-2017, 04:22 PM)mjw napisał(a): @krzywo @legotrex ja wgrałem od razu soft AndroidTV bo potrzebuje Netflix 1080p z linka z pierwszego postu poprzez OTA Update.
Ale... Dostałem kilka sygnałów, że coś się wiesza. Tylko, że ja używam tej pierwszej wersji ATV z 20170727 i wszystko działa dobrze.
Natomiast jeśli nie potrzeba Wam Netfliksa to może warto zainstalować na karcie SD LibreELEC?
Oraz proponuje wywalić zainstalowane przez chińczyka Kodi i wyczyścić po nim dane i zainstalować na czysto samemu.

LibreELEC to nakładka czy jakiś soft ?
Odpowiedz
#5
LibreELEC to system linux przygotowany do działania z android boxami z wbudowaną aplikacją kodi. Instalujesz to z PC na karę SD i odpalasz z boxa bez ingerencji w pamięć urządzania. Więcej o tym znajdziesz tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości