Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mini Wireless Keyboard i25A
Cześć

Kupiłem tego pilota jakiś czas temu kiedy codziennie działałem na boxie testując masę wtyczek co wiązało się z wpisywaniem źródeł, a podstawowe piloty to jakiś żart Wink
Obecnie nie mam tyle czasu na Kodi i uznałem, że komuś przyda się bardziej niż mi!
Największe plusy, moim zdaniem, tego pilota to możliwość współpracy z komputerami win mac, z telewizorami i chyba wszystkim co na androidzie i ma wejście usb, mega opcja air mouse + klawiatura oraz możliwość podpięcia słuchawek do niego!

[Obrazek: EE1117_A5_B4_AE_4705_84_F6_09_ECCBC70_DF1.jpg]
[Obrazek: 893_FD3_A3_389_D_4538_A59_E_CCB4_EB1_C6_F42.jpg]

[Obrazek: 2_BFBB5_FD_44_E7_44_DB_A9_B6_BBAAA85183_D1.jpg]

[Obrazek: 6_CDDCF27_D601_4155_8_C76_080_EE309_FFD9.jpg]

Pilot wizualnie jest praktycznie nowy (jak będę w domu dodam zdjęcia), poniżej link do strony producenta oraz opis:

http://www.riitek.com/product/i25a.html

Na tym filmie koleś pokazuje co i jak (nie po Polsku ale wszystko widać)
Ten pilot z filmu posiada minimalnie inne oznaczenia na przyciskach 

https://youtu.be/T01pVfzeaBQ

Opis:

Zestaw wielofunkcyjnej miniklawiatury,bezprzewodowejminiklawiatury QWERTY, myszy powietrznej, pilota na podczerwień i urządzenia do czatu głosowego z odbiornikiem USB. Urządzenie jest zasilanie wydajnym wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym.

Klawiatura może być używania podczas tworzenia wiadomości e-mail, chatu lub grania w gry. Urządzenie jest kompatybilne z komputerami, tabletami, HTPC, Smart TV i TV BOX opartymi na systemach Android. Zestaw obsługuje także Xbox360 i Sony Playstation3. Urządzenia można używać wraz z HTPC we własnym domu, przeszukując internet w najwygodniejszy możliwy sposób.Ponadto, urządzenie jest wyposażone w uniwersalny pilot działający na podczerwień z funkcją uczenia się.

Pilot jest również wyposażony w umiejętność rozpoznawania nieznanych formatów oraz uczenia się szerokiej gamy formatów, co oznacza, że może być on używany jako pilot do 99,9% telewizorów dostępnych na rynku. Po zakończeniu uczenia się, sygnały mogą być precyzyjnie przesyłane w szerokim zakresie (20kHz~60kHz) i przy niewielkim błędzie częstotliwości (±1kHz). Wbudowany akumulator litowo-jonowy cechuje się dłuższym czasem czuwania i wykorzystuje wprowadzanie i wyprowadzanie urządzenia z trybu uśpienia.

Cechy urządzenia:
  • Ośmiokanałowy uniwersalny pilot na podczerwień z funkcją uczenia się

• Bezprzewodowa miniklawiatura QWERTY 2.4G o 44 przyciskach

• Mysz powietrzna

• Przyciski kontroli multimediów Windows, przycisk skrótu Google TV

• Bezprzewodowy moduł głosowy online
Wymagania systemowe:
  • Komputer z zainstalowanym systemem Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8, Linux

• Android OS 1.6 lub wyższy

• Mac OS

• Windows CE

• Smart TV/Google TV ze wsparciem urządzeń USB HID

• Xbox360, Sony Playstation3
Specyfikacja:
  • Odbiornik (modem): styl nano

• Port: USB 2.0 lub wyższy

• Tryb sygnału radiowego: 2.4Ghz GFSK

• Zakres częstotliwości: 2401-2480MHz

• Zasięg działania: do 10 metrów

• Moc nadawania: maks. +4db

• Zasilanie: Polimerowy akumulator litowo-jonowy 450mAh

• Napięcie operacyjne: 3,7V

• Prąd roboczy: 22mA

• Napięcie ładowania: 4.4V ~ 5.25V

• Prąd ładowania: 300mA

• Napięcie trybu uśpienia, klasa 1: 86µA

• Wymiary produktu: 170x49x16 mm

• Wymiary odbiornika USB: 19x14,3x6,15 mm

• Waga produktu: 100g

Nowy na Allegro kosztuje 179 zł plus przesyłka. 
Moja cena to 99 zł plus przesyłka lub odbiór osobisty w Katowicach
Jeżeli byłby ktoś zainteresowany proszę pisać PW

Pozdro!
Odpowiedz
REKLAMA:

Kupiłem go kiedyś w Chinach. Co do jego możliwości to nie miałem żadnych zastrzeżeń. Jedyny problem był z czasem pracy na wbudowanym akumulatorze. Działał 1 dzień. Na następny trzeba było go ponownie podłączać i ładować.
Nie wiem czy w Twoim też jest tak samo, czy tylko mój miał taki problem.
Dla mnie było to nie do przyjęcia, więc się go pozbyłem.
Odpowiedz
Wszystko zależy od sposobu używania, tak jak ze wszystkim.
Niektórym np. bateria w telefonie wystarcza na dwa dni, a niektórzy potrafią ją wyczerpać w pół Wink
Ja chcąc użyć pilota załączałem go przesuwając na „on” po wykonaniu tego co chciałem przesuwałem suwak na „off” spora oszczędność energii.

Pozdro
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości