Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Philips 7100 - problem z repozytorium. Pomocy!!
#1
Witajcie,

Mam problem z Kodi na TV. Czy w ogóle ktoś korzysta z niego na tv??? Na moim kompie jest ok. Ale do meritum, zainstalowalam kodi, krok po kroku przeszłam Sad z tuorialem az do "zainstaluj plik z zipa" -(przeważnie instalowal), problem zaczyna się, kiedy przechodzę do "zainstaluj z repozytorium", po kliknieciu pojawia się komunikat "Could not connect to repository"...i po sprawie. czy ktoś mógłby mi pomoc?  Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(07-02-2018, 02:17 PM)hejja używam kodi na tv android philips 7502 i wszystko mi działa elegancko może zle wpisujesz adres sciezki repozytorium i nie może jej znaleźć.Michał Bambi napisał(a): Witajcie,

Mam problem z Kodi na TV. Czy w ogóle ktoś korzysta z niego na tv??? Na moim kompie jest ok. Ale do meritum, zainstalowalam kodi, krok po kroku przeszłam Sad z tuorialem az do "zainstaluj plik z zipa" -(przeważnie instalowal), problem zaczyna się, kiedy przechodzę do "zainstaluj z repozytorium", po kliknieciu pojawia się komunikat "Could not connect to repository"...i po sprawie. czy ktoś mógłby mi pomoc?  Sad
Odpowiedz
#3
(12-02-2018, 01:41 AM)sonnedog napisał(a):
(07-02-2018, 02:17 PM)hejja używam kodi na tv android philips 7502 i wszystko mi działa elegancko może zle wpisujesz adres sciezki repozytorium i nie może jej znaleźć.Michał Bambi napisał(a): Witajcie,

Mam problem z Kodi na TV. Czy w ogóle ktoś korzysta z niego na tv??? Na moim kompie jest ok. Ale do meritum, zainstalowalam kodi, krok po kroku przeszłam Sad z tuorialem az do "zainstaluj plik z zipa" -(przeważnie instalowal), problem zaczyna się, kiedy przechodzę do "zainstaluj z repozytorium", po kliknieciu pojawia się komunikat "Could not connect to repository"...i po sprawie. czy ktoś mógłby mi pomoc?  Sad


A napisałbyś od momentu "ad sources" z jakiego dokładnie adresu źródła korzystasz? jaka wtyczkę? podasz dokladny adres...
Odpowiedz
#4
(12-02-2018, 04:17 PM)Hej.Używam tylko wtyczki Covenant   Instalacje zrobiłem według tego poradnika:http://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-covenant-na-kodi-17-poradnik/ Uważaj na literówki wpisują adres żródła jedna literka zle i nie działa. napisał(a):
(12-02-2018, 01:41 AM)sonnedog napisał(a):
(07-02-2018, 02:17 PM)hejja używam kodi na tv android philips 7502 i wszystko mi działa elegancko może zle wpisujesz adres sciezki repozytorium i nie może jej znaleźć.Michał Bambi napisał(a): Witajcie,

Mam problem z Kodi na TV. Czy w ogóle ktoś korzysta z niego na tv??? Na moim kompie jest ok. Ale do meritum, zainstalowalam kodi, krok po kroku przeszłam Sad z tuorialem az do "zainstaluj plik z zipa" -(przeważnie instalowal), problem zaczyna się, kiedy przechodzę do "zainstaluj z repozytorium", po kliknieciu pojawia się komunikat "Could not connect to repository"...i po sprawie. czy ktoś mógłby mi pomoc?  Sad


A napisałbyś od momentu "ad sources" z jakiego dokładnie adresu źródła korzystasz? jaka wtyczkę? podasz dokladny adres...
Odpowiedz
#5
niestety, nie udalo się. nie wiem co robię nie tak

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
źle wpisane dane

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

powinien sobie sam znaleźć / ale to nie przeglądarka
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
Możesz bezpośrednio zainstalować wizarda jakiegoś buildu np CherryTV/QWER czy inne MBOX'y i zainstalować build z wizarda. Tam bedziesz miał już większość wtyczek zainstalowane bez konieczności łączenia z repo
Odpowiedz
#9
(24-02-2018, 03:11 PM)kaczy93 napisał(a): Możesz bezpośrednio zainstalować wizarda jakiegoś buildu np CherryTV/QWER czy inne MBOX'y i zainstalować build z wizarda. Tam bedziesz miał już większość wtyczek zainstalowane bez konieczności łączenia z repo

Miała :Smile czy byłbyś tak uprzejmy i napisał mi krok po kroku jak to zrobić?? Niestety, ale całe zdanie, które napisałeś jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe.. Blush
Odpowiedz
#10
Oj przepraszam za to 'Miał' Tongue

Na przykładzie CherryTV:
Instalujesz z zip [tu był link do builda]
Wchodzisz w dodatek który zainstalowałaś (CHERRYTV Wizard)
Wchodzisz w "(Cherry TV) Builds"
Wybierasz build z kategorii "Krypton" jeden z dwóch w wersji 1.8.1
Wybierasz "Fresh Install" i czekasz aż się pobierze i zainstaluje
Restart Kodi i będzie nowy build

Tak wygląda mniej więcej instalacja:
[tu był link do builda]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości