Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z dodatkiem wizja.tv w KODI
#61
no na stronie wizja tv tez odjete kanaly
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
Nie ma co się dziwić skoro w telewizji zażarcie reklamują ten player+.
Odpowiedz
#63
Odpowiedz
#64
Wizja już całkiem padła? Nie mogę wejść na ich stronę.
Odpowiedz
#65
Hej,

Witam wszystkich, jestem tu nowy.
Mam problem z wizja na kodi i trafilem na Wasze forum.

Mieszkam zagranica, uzywam android boxa z wersja kodi 16.1. WSzystko dzialalo do pewnego dnia wiec zaczalem majstrowac, ale juz nie mam pojecia jak to ogarnac. Wtyczke mam kodiver, wersja 0.48, ale jak naciskam na wizja.tv to pojawia mi sie blad: Check the log for more information. Dodam ze nazwa uzytkownika i haslo jest poprawnie wpisane.


W miedzyczasie szukalem innego rozwiazania i zainstalowalem m-tvguide epg, wersja 6.7.5 z epg url: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., aplikacja wlacza sie, kanaly z wizja sie laduja, tylko problem jest taki ze jak wybieram konkretny kanal to albo po chwili jak dziala to wraca automatycznie do listy kanalow albo po wybraniu kanalu caly czas kreci sie koleczko z napisalem "Working".

Prosze o pomoc doswiadczonych uzytkownikow kodi.

Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz
#66
Witajcie!
Pomocy!!
Czy kodi na Xboxa jest tak słabe czy co?
Włączam jakikolwiek kanał na wizji i wywala po 2-3 sekundach, ciągle
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
Kodi na xboxa to raczej póki co eksperyment zdaje się... to nawet nie specjalnie jeszcze na alphe się nadaje.
Przynajmniej nie tak dawno jeszcze to tak wyglądało.
Odpowiedz
#68
(09-04-2018, 03:26 PM)slawekurb123 napisał(a): Witajcie!
Pomocy!!
Czy kodi na Xboxa jest tak słabe czy co?
Włączam jakikolwiek kanał na wizji i wywala po 2-3 sekundach, ciągle

Spróbuj na xboxie z wtyczką mtvguide tam też można oglądać z wizji i stamtąd nie wywala.
Odpowiedz
#69
W dobie telewizorów 8K, wiem, wiem, to JASKÓŁKI, można by było PODNIEŚĆ jakość w wizja.tv. SD, to trochę za mało ! Mam też konto na hejo.tv, tam jakość jest lepsza. Może ktoś coś wie na ten temat ? Smile
Odpowiedz
#70
Ale wiesz że ledwo co który nadawca tv puszcza swój sygnał w HD, a ty mówisz o 8k...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości