Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Real Debrid - anonimowa opłata
Pewnikiem było pisane w kwestii zasad RD. Co do tego routerów i jak kto ma skonfigurowane to już w sumie kwestia indywidualna.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:

Anonimowa platnosc po to zeby pozniej korzystac z domowego ip, troche sie mija z celem. Jak beda chcieli znalezc to znajda Wink
Odpowiedz
(04-13-2018, 06:25 PM)zm1c4l napisał(a): Pewnikiem było pisane w kwestii zasad RD. Co do tego routerów i jak kto ma skonfigurowane to już w sumie kwestia indywidualna.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Heh wiesz...pytam tak dogłębnie bo RD nie ma jakiegos jasnego stanowiska odnośnie tej sprawy (czyli korzystania z kilku urządzeń w jednej sieci). Ciebie nie zbanowali ale może dlatego, że rzeczywiście jedno IP jest dopuszczalne albo druga opcja, że jest to zabronione i uszło to ich uwadze... w każdym razie jeśli mamy wątpliwość i zdania na tym forum widzę są podzielone to ja napisze do nich maila, żeby odnieśli się do tej sprawy (o ile odpisują). Jednak szkoda by było dostać bana w jakimś niespodziewanym momencie...
Jeśli chodzi o IP to możliwe, że drugi router domowy może mieć inne...ale już nie będe nawet tego sprawdzał bo doszedłem do wniosku, że lepiej zainwestować w przejściówkę do LAN i mieć stabilne szybkie łącze... mam Xiaomi Mi box 4k i on lubi czasem gubić sieć mimo, że router jest blisko. 
Co sądzicie o tym produkcie:
 https://www.ebay.com/itm/UGREEN-3-Ports-...2201585121
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości