Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPMC
#21
I po temacie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Przeszedł do jakiegoś płatnego projektu MRMC gdzie nawet wtyczki nie są obsługiwane a większość urządzeń pod android mrmc nie jest w ogóle wspierana i jeszcze porzucił projekt SPMC na rzecz tego czegoś. To zła wiadomość dla korzystających z tego forka kodi.
Odpowiedz
#23
Jak pisałem wcześniej, od kilku tygodni było coś na rzeczy... i oswajałem się z tą myślą.
Na większości urządzeń (ja i rodzinka) przesiadka z SPMC na org. KODI raczej nie będzie dla mnie problemem (na Windowsie i tak tylko KODI, na TVBoxach i tak przechodzę powoli na Libreelec), najgorzej będzie na Shield TV gdzie tylko SPMC wspiera "wybieranie/wpisywanie głosowe" i działa to świetnie, cóż nawet jak na aplha wersja 17.4 SPMC działa zupełnie stabilnie, więc zostaję dopóki się da Smile
Odpowiedz
#24
Swoją drogą ciekawe co będzie z tymi wszystkimi wtyczkami od ramic ?
Odpowiedz
#25
@Lukaszek124 - a czytałeś wątek: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - pewnie nie, mimo że w nim pisałeś. Nic nie będzie. Na chwile obecną są martwe, nie żyją itp itd. Czy ktoś je reanimuje? Nie wiadomo. IMO nie ma też sensu tego wskrzeszać.

BTW - wiesz że SPMC nie ma nic wsþolnego z ramic?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości