Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale na Netflix
#11
"The Expanse"

[Obrazek: 20160224-theexpansepromo-455px.jpg]

Akcja The Expanse rozgrywa się 200 lat w przyszłości, a w jej centrum leży sprawa zaginionej kobiety. Bohaterami są Jim Holden, zastępca dowódcy statku Canterbury, który zajmuje się holowaniem brył lodu z Pierścieni Saturna do zajmujących się górnictwem i wydobyciem minerałów Stacji Pasa Asteroid, oraz detektyw Miller, który poszukuje zaginionej. Kiedy wiedziony tropem trafia do Scopuli i sympatyzującego z buntownikami Holdena, zaczyna zdawać sobie sprawę, że dziewczyna może być kluczem do wszystkiego. Układowi Słonecznemu grozi wojna.

Trailer:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

7 powodów by oglądać:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

5!
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Expanse naprawdę dobry serial S-F jeden z lepszych seriali ostatnich lat jeśli chodzi o kosmos Smile

Jutro może w końcu znajdę chwilę czasu aby zrobić wątek prawowity o serialach S-F właśnie żeby nie było szukania i kombinowania i można było się podzielić ich większą ilością Wink
Odpowiedz
#13
Gdzie znajde dzialajacy Dark bo co sie porobilo z wtyczkami a mam do dokonczenia .
Odpowiedz
#14
Możesz obejrzeć z wtyczki Exodus albo Covenant jeśli z ramica nie działają Ci.
Odpowiedz
#15
(21-12-2017, 04:04 PM)zm1c4l napisał(a): Możesz obejrzeć z wtyczki Exodus albo Covenant jeśli z ramica nie działają Ci.

Pytanie czy w Polskim bo nie moge znalesc tylko napisy
Odpowiedz
#16
W ustawieniach exodus możesz ustawić by zbierało linki z polskich źródeł.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(21-12-2017, 09:57 PM)zm1c4l napisał(a): W ustawieniach exodus możesz ustawić by zbierało linki z polskich źródeł.

Dziekuje za pomoc. Idealnie mnie naprowadziles . Nawet nie wiedzialem ze sa takie mozliwosci.
Odpowiedz
#18
(27-08-2017, 09:22 PM)endżi napisał(a): Co ciekawego polecacie do obejrzenia na Netflixie? Do premiery trzeciego sezonu Narcos jeszcze trochę, więc czymś trzeba wypełnić ten czas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Polecam nowy serial sensacyjny na Netflixie Modliszka. Nie można się oderwać!
Odpowiedz
#19
Ostatnio skończyłem Dark. Fajny film jeśli komuś niemiecki język nie przeszkadza

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Only the dead have seen the end of war.

Plato
Odpowiedz
#20
Dark mega fajny. Ozark nie jest zły ale za bardzo mi zalatuje Breaking Bad a w moim mniemaniu, tego serialu nic nie przebiło do tej pory. Z netflixsowych serialów polecam Mindhunter a nie z netflixowych Breaking Bad i Synowie Anarchii.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości