Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVP VOD
#1
Witam.  JAK to w końcu jest z tym TVP VOD pl za granicą?  Podobno od 1 kwietnia miało być odblokowane VOD TVP za granicą a tutaj z ciekawości odpalam wtyczkę TVP i z ciekawości klikam serial jakoś i blokada regionalna ze materiał nie dostępny w kraju z ktorego sie laczysz itd???
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Działa, sprawdziłem przykładowy serial przez VPN UK. Nawet jeśli trafiłeś na jakiś licencjonowany materiał to niestety trzeba będzie skorzystać z VPN PL. Sprawdzałem kategorie seriale, informacje itp. odtwarza bez problemów.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
No właśnie czyli niektóre odcinki seriali nadał wymagają VPN
Odpowiedz
#4
A sprawdź np serial na sygnale odcinek z przed tygodnia u mnie nie pójdzie bez VPN
Odpowiedz
#5
Serial na sygnale wymaga adres IP z Polski.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
No właśnie a miało być odblokowane od 1 kwietnia nie wszystkie seriale idą bez VPN
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Zajrzyj na ofertę mydevil vpn tanio i szybkie serwerki lub szukaj z darmowych proxy ale pamiętaj że darmowe będą wolniejsze i niestabilne. Powodzenia.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
to tak w temacie też player.pl By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Cytat:Witam ponownie,
dziękuję za wiadomość.

Dostęp w krajach UE jest możliwy dla osób, które zakupiły pakiet i przebywają za granicą tymczasowo, po uprzedniej weryfikacji stałego zamieszkania w Polsce.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod poniższym linkiem:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Jakis bład wypluwa ta wtyczka, nie jest rozwijana?

A przy okazji czemu ostatnie tematu tutaj to sa z 2018?
Odpowiedz
#10
(16-10-2020, 04:07 PM)MaxPL napisał(a): Jakis bład wypluwa ta wtyczka

Jaka wtyczka, z jakiego źródła?

Wtyczka TVP.pl => vod.TVP.pl z repozytorium mbebe działa idealnie [Obrazek: r010.gif]

(16-10-2020, 04:07 PM)MaxPL napisał(a): A przy okazji czemu ostatnie tematu tutaj to sa z 2018?

Będę zgadywał, być może dlatego iż od tego czasookresu, żaden z userów nie miał "potrzeby ", nic napisać w przedmiotowym temacie [Obrazek: a050.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości