Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telewizjada
#11
Hmmm... dodałem tylko gdzie potem odnajdę ten folder? gdyby to nie był android nie było by problemu....
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Ewentualnie czy da się ręcznie wskazać plik m3u? Bym go stworzył na PC wgrał na pendrive i z niego do KODI.
Odpowiedz
#13
W ustawieniach wtyczki możesz zmienić lokalizację zapisu listy m3u, a w ustawieniach PVR IPTV Simple Client wybrać miejsce zapisu aby mial dostęp do listy. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: majmaj
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
Dziękuje ślicznie o to chodziło! Ostatnie pytanie - mam Premium na GoldVod czy ktoś mi podpowie jak stworzyć z tego m3u?
Pozdrawiam!
Odpowiedz
#15
@majmaj a na ich stronie nie ma w ustawieniach czy w moje konto listy m3u z ich kanałami? Kiedyś była, nie wiem jak teraz bo nie korzystam.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
Niestety nie ma Sad

No nic jakoś sobie z tym poradzę. istnieją jeszcze jakieś darmowe wtyczki EPG tak żeby to działało z Goldvod?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Gdzie jest ta telewizjada na kodi bo wiem że działa tylko na tym delta media player a na kodi już chyba w żadnej wtyczce nie działa

To gdzie jest ta telewizjada bo wiem że działa na tym delta media player ale na kodi już chyba w żadnej wtyczce nie działa
Odpowiedz
#18
Nie ma - działa jedynie przez Delta Media i jest to program p2p.
Odpowiedz
#19
Witam.
Dodali apke na androida delta media player. Przyznam że wygląda to nieźle - jest nawet Miracast.

Jedyny problem że to chyba działa p2p?
Odpowiedz
#20
(12-10-2017, 12:23 PM)majmaj napisał(a): Witam.
Dodali apke na androida delta media player. Przyznam że wygląda to nieźle - jest nawet Miracast.

Jedyny problem że to chyba działa p2p
 delta player jest na pewno p2p.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości