Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uruchomienie 2 kopii programu na raz
#1
Witam wszystkich. 

Mam takowe pytanie - wiecie może czy jest możliwość uruchomienia /odpalenia "dwóch" kodi na raz ?? 


Dwa procesy, żeby można było oglądać "2 filmy na raz w kodi" ?? 

Nie pytajcie po co mi to :Big Grin chodzi o wygodę i spokój z babą - a przy dwóch monitorach było by mi to na rękę, nie musiał bym kupować kompa drugiego ... Tongue
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Właśnie sprawdziłem wszystkie kombinacje i nie da się chyba. Odpaliłem Kodi 16/17/18/18 64 bit i aplikacja Kodi w każdej wersji ma taką samą nazwę procesu. Więc przy odpalonym jednym Kodi uruchomienie drugiej aplikacji powoduje otwarcie okna z poprzednim Kodi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Nawet jeśli byłoby to możliwe to jak chcesz to pogodzić z dźwiękiem? Smile
Odpowiedz
#4
(13-10-2017, 01:57 PM)ssooqq napisał(a): Nawet jeśli byłoby to możliwe to jak chcesz to pogodzić z dźwiękiem? Smile
Akurat to jest najmniejszy problem - tym sie nie przejmuję. Pytanie czy da się czy nie Big Grin
Odpowiedz
#5
A próbowałeś ściągnąć kodi w wersji portable? Odpalasz normalnie kodi + kodi portable. Podłączasz drugi monitor/tv klikasz na klawiaturze "flagę windowsa" + P i wybierasz rozszerz. Przeciągasz kodi portable na drugi monitor i śmigasz. Tylko odpowiedz mi jak chcesz pogodzić ten dźwięk z dwóch kodi na raz Smile

Jak kodi portable będzie nachodzić na kodi stacjonarne to pozostaje Ci zainstalowanie jakiegoś emulatora androida i tam pobrać kodi ze sklepu play. Resztę robisz jak powyżej.
Odpowiedz
#6
@ssooqq ja sprawdzałem właśnie na portable i nie da się też. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(14-10-2017, 10:56 AM)mjw napisał(a): @ssooqq ja sprawdzałem właśnie na portable i nie da się też. Smile

Znalazłem motyw... ale zbyt mocno trzeba "się bawić" i nie działa wszystko jak trzeba ( np profile ) . I wymaga to "uruchomienia w środowisku izolowanym" - u mnie udało sie to za pomocą.. antywirusa :Big Grin ale niestety to nei jest rozwiązanie skoro nei działa jak powinno.. ;p 

Co do dźwięku - bo ktoś tu pytał - nie ma problemu bo udało mi sie na dwóch kopiach na tym samym sprzecie .. odpalić na "normalnym kodi" - z głośników, a na tym "izolowanym" ze słuchawek - ale jak mówię "izolacja " nie jest wyjściem kiedy nie da sie w pełni z programu korzystać....
Odpowiedz
#8
@LukasS a probowales Kodi i SPMC ?
Odpowiedz
#9
(13-10-2017, 01:57 PM)ssooqq napisał(a): Nawet jeśli byłoby to możliwe to jak chcesz to pogodzić z dźwiękiem? Smile

słuchawki od tego są ale nie da rady uruchomić kodi x2 na jednym kompie można tv box kupić
Odpowiedz
#10
(09-11-2017, 02:43 PM)graczykpiotr napisał(a):
(13-10-2017, 01:57 PM)ssooqq napisał(a): Nawet jeśli byłoby to możliwe to jak chcesz to pogodzić z dźwiękiem? Smile

słuchawki od tego są ale nie da rady uruchomić kodi x2 na jednym kompie można tv box kupić

Da radę - tylko trzeba korzystać z "pomocy" innych programów np. do izolacji procesu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości