Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
#21
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Działa, jest stabilne itp itd.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Witam


Po wczorajszej aktualizacji m-TVguide do wersji 7.2.4 znikneły mi loga wszystkich kanałów mam iple i wp pilot korzystam z epg z postu wyżej.

Czy ktoś zaobserwował podobne problemy?
Odpowiedz
#23
Problemów jest to dopiero początek. Sprawa wyglada tak , że od wersji 7.2.2 zaczynaja sie zabawy. znkneły z zewnętrznych źródeł epg info z opisami programów, kolorów juz pod kategorie ustawić się nie da teraz czytam że znikają loga . krótko mówiąc wtyczka stanie sie całkowicie płatna bąc nie przydatna dla urzytkownika o ile nie bedzie się korzystało z ich epg w którym to o dziwo wszystko działa Smile tyle w tym temacie. w następnej pewnie wogóle nie da się zapiąć zewnetrznego epg. Od takie przygotowanie uzytkownika do nabijania kieszeni kolegom z mods Smile
Odpowiedz
#24
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ratuje nas Pan Meserak86. Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
Ta wersja z linku wyżej nie pomaga loga kanałów jak nie było tak nie ma.
Nawet nie zwróciłem uwagi że nie ma opisów programów z epg Smile 
Ale loga kanałów to już poważniejsza sprawa - bez nich strasznie nie czytelnie to wygląda, sprawdziłem jeszcze jeden adres z darmowym EPG i też jest to samo....
Odpowiedz
#26
(17-05-2018, 07:11 PM)jon1022 napisał(a): Ta wersja z linku wyżej nie pomaga loga kanałów jak nie było tak nie ma.
Nawet nie zwróciłem uwagi że nie ma opisów programów z epg Smile 
Ale loga kanałów to już poważniejsza sprawa - bez nich strasznie nie czytelnie to wygląda, sprawdziłem jeszcze jeden adres z darmowym EPG i też jest to samo....

Wroci wszystko do normy. Tylko musisz w ustawieniach wtyczki wyczyscic badz usunac baze z dysku.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
A czytacie wielikie komunikaty na środku ekranu, jakie wyświetla wtyczka po aktualizacji? Wyraźnie było, żeby wyczyścić bazę po ostatniej aktualizacji.
Odpowiedz
#28
(17-05-2018, 07:45 PM)godzina1522 napisał(a): A czytacie wielikie komunikaty na środku ekranu, jakie wyświetla wtyczka po aktualizacji? Wyraźnie było, żeby wyczyścić bazę po ostatniej aktualizacji.

Nie o tym mowa my nie aktualizujemy. My sie cofamy do dzialajacej sprawnie wersji wtyczki 7.2.1 nie intetesuja nas te dyrdymaly co sa napisane w wyskakujacym oknie a czyscic kaza po to zeby cos tam ci wrzucic co utrudni ci zycie chyba ze korzystasz z ich epg to jak najbardziej stosuj sie do tych komunikatow.
Odpowiedz
#29
(17-05-2018, 07:45 PM)godzina1522 napisał(a): A czytacie wielikie komunikaty na środku ekranu, jakie wyświetla wtyczka po aktualizacji? Wyraźnie było, żeby wyczyścić bazę po ostatniej aktualizacji.

Teraz jest ok   Smile 
Tzn po instalacji tej wersji 8.2.1. i wyczyszczeniu bazy.
Wczoraj po aktualizacji z oficjalnego repo czyściłem bazę ale mimo to loga kanałów nie pojawiały się.
Ale co to za wersja ta 8.2.1?

W każdym razie dziękuję za pomoc!

Cofanie się do starszej wersji to tak na krótką metę niestety...
Np teraz nie działa poprawnie IPLA w m-TVGuide, mają się tym zająć w najbliższym czasie - więc bez aktualizacji się nie obejdzie Sad
Odpowiedz
#30
Nic innego jak czysty dodatek m-tv guide w wersji 7.2.1 w ktorym to jeszcze dzialaja pewne rzeczy z zewnetrznego epg. Zmieniona tylko wersja na wyzsza zeby sie przypadkiem nie zaktualizowal. Na ktotka czy nie sie okaze. Jak zaktualizujesz sobie to bedziesz mial kwiatki, takie jak miales w kolejnej wersji moze jeszcze inne. Chyba ze wykupisz premium na mods. Wszystkie twoje problemy znikna. Swoja droga do ipli masz apke ze sklepu wiec nie widze narazie dramatu jezeli bedziesz chcial placic za epg to zaplacisz. Kazdy ma wybór
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości