Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[poradnik] Jak zainstalować wtyczkę Covenant w Kodi 17
#1
Information 
Cytat:Covenant to fork wtyczki Exodus. Posiada wszystkie jej funkcje czyli stream filmów oraz seriali, synchronizacje z trakt.tv. Współpracuje ze skryptem URLresolver więc możemy korzystać z płatnych serwisów jak real-debrid czy inne.



Zaktualizowałem właśnie poradnik do instalacji Covenant.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Repo z wtyczką znajduje się pod adresem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Można też z Aresa (przy okazji masa innych dobrych rzeczy):
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&app=desktop

Warto przypomnieć, że zmiana w ustawieniach ogólnych "Języka źródeł" na "Polish" powoduje wyszukiwanie pozycji z lektorem PL - przydatna sprawa w przypadku filmów dla dzieci..

5!
Odpowiedz
#3
Wg mnie najlepsza wtyczka do filmów z lektorem Smile Brakuję tylko opcji "zwiastun" przy wyborze filmu. A może jest, a ja nie wiem jak ją włączyć?
Odpowiedz
#4
naduś dłużej przycisk akceptacji na danej pozycji i sprawdź czy są tam "zwiastuny"...

Podziękowali: mjw, ssooqq
Odpowiedz
#5
(31-08-2017, 12:43 PM)xianixTJE napisał(a): naduś dłużej przycisk akceptacji na danej pozycji i sprawdź czy są tam "zwiastuny"...

Nie ma właśnie.

Opcja ze zwiastunami jest na pewno na wtyczce cda.pl, a w Covenant niestety nie widzę tego.
Odpowiedz
#6
Oczywiście że jest, była w genesis,exodusie i jest i tu
Wybierz informacje o filmie i w dolnym menu jest zwiastun
Obok obsady, zmiany okładki itd

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@ssooqq @robgee potwierdzam. To co napisał @xianixTJE .
W liście filmów "dusisz" dłużej film, którego chcesz zwiastun, pojawia się submenu -> informacje -> zwiastun.
Zwiastuny są nawet po polsku. Smile

Podziękowali: ssooqq
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
@xianixTJE @robgee @@mjw dziękuję serdecznie Smile rzeczywiście są zwiastuny ukryte pod "informacją". Dodałem punkty reputacji w podziękowaniu Wink

Jako ciekawostkę dla początkujących dodam, że jeżeli nie macie myszki pod swoim TV Boxem, ani pilota, tylko samą klawiaturę to klawisz "C" wywołuje to menu o którym mowa (dłuższe przytrzymanie lewego przycisku myszki).

Podziękowali: xianixTJE
Odpowiedz
#9
Mam kolejne pytanie odnośnie tej wtyczki Big Grin

Powiedzmy, że znalazłem jakiś film, ale nie mam czasu go obejrzeć w danej chwili. Chcę go dodać sobie na później.

Przytrzymuję lewy przycisk myszki na filmie, następnie:
[Obrazek: con1png_qhwrnqq.png]
Po chwili wyskakuje komunikat:
[Obrazek: con2png_qhwrepa.png]

Teraz pytanie. Gdzie znajdę te zapisane filmy?
Odpowiedz
#10
@ssooqq o dobrze, że poruszyłeś temat dodawania do biblioteki. Muszę zrobić do tego poradnik ale szybko postaram Ci to opisać.
Aby wyświetlić filmy/seriale w bibliotece trzeba jako źródło dodać specjalny folder wtyczki Covenant. W tym celu wchodzisz z głównego ekranu Kodi w Filmy -> dodaj źródło wideo (jeśli nie masz widocznej te opcji tylko tytuły bo dodałeś do biblioteki z innego źródła filmy to cofasz się i wchodzisz w Pliki i tam wchodzisz w Dodaj źródło wideo) -> przeglądaj -> folder domowy -> userdata -> addon_data -> plugin.video.covenant -> Movies -> OK. Wpisujesz sobie nazwę źródła np Covenant i klikasz OK. Wybierasz co zawiera folder - w naszym przypadku Filmy, wybierasz dostawcę informacji w zależności jakie masz poinstalowane, filmweb, imdb itp i klikasz OK. Biblioteka się zaktualizuje. Od teraz masz już filmy, które dodasz z Covenant do biblioteki w zakładce Filmy z głównego ekranu.

Analogicznie robimy z serialami tylko zamiast folderu Movies wybieramy TV Shows.
W ustawieniach wtyczki Covenant w zakładce library możesz zmienić domyślne położenia folderu biblioteki Covenant.

Mam nadzieję, że skumasz bo piszę do na szybko z pamięci. Tongue

Podziękowali: ssooqq
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości