Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
U mnie Rapid przycina co kilka/kilkanaście sekund szczególnie na kanałach z bajkami zawiesza się obraz robią się piksele i się odświeża.. Testowałem na android box, IPhone i Apple TV..
avatar
@emcet ja korzystam i według mnie nie ma lepszej alternatywy. Co do legalności u niemca... to musisz sprawdzić czy streamowanie jest legalne. Ty oglądając stream z Rapida nic nie udostępniasz.
avatar
Co mi tu nie zgłaszacie jakieś spamerskie konto co za listy z bajkami/filmami żebrze o pińć złotych. Big Grin Zgłaszać taki to od razu będę banować...
avatar
Cześć wszystkim , czy ktoś korzystał lub korzysta z RPDTV PL ? I może podzielić się opiniami ? Oraz może wie jak ma się legalność korzystania z tej tv w Niemczech ?
avatar
Wow, dawno mnie tu nie było Tongue
avatar
Mniej zapłacisz za następne premium
avatar
na co mogę zużyć pkt z real-debrid ? One na coś są wymienialne ?
avatar
@levider możesz próbować dodatkiem do chrome "send to kodi" albno aplikacją Yatse na androida.
avatar
Czy wie ktoś może jak mogę otworzyć film z linku do pobrania/ogladania online w Kodi?
avatar
wszytko wrocilo do normy .
avatar
No i bardzo dobrze, teraz czekamy na @kodiver`a aby zrobił lepsze wtyczki od ramica.
avatar
Repozytorium Ramica zbanowane na githubie.
avatar
Wesołych świat wszystkim! Smile
avatar
Wesołych Świąt! Smile
avatar
popek chyba bedzie musiał wrucić do koksu i słabego rapu Big Grin mam nadzieje ze strachu dojedzie szpilke ten koles to sie nadaje na bramke do klubu Big Grin
avatar
to dobrze Smile
avatar
@kisiel95 chcesz mnie do pierdla wsadzić? Tongue Na następne KSW będzie coś co wasz wszystkich zaskoczy Wink
avatar
@mjw na drugi raz mógłbyś zrobić forumową transmisje KSW
avatar
jak nie działa to odpalcie z VPN z UK czy innego kraju
avatar