Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Fanfilm - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Fanfilm (/showthread.php?tid=2288)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Fanfilm - Adgufo - 07-05-2020

(07-05-2020, 04:03 AM)Tomek napisał(a): Dość to dziwne. Wersja od venom nie jest chyba aktualizowana od dawien dawna i raczej nie zawiera poprawek dla cda sprzed ostatnich 2-3 tygodni, kiedy to cda całkowicie zmieniło swoją sttone.. Nie używa ona też modułu chyba reuqest (może tu jest myk). Ale na czystym kodi resolver z fanfilm bez problemu odtwarza linki z CDA. Problemem może tu być jakiś zależny moduł występujący w buildzie cherrytv. Albo jakieś repozytorium które w sposób sztuczny podbija numer któregoś z modułów od których zależy resolver, dając jednocześnie jakaś wersję mało sprawdzoną (piekło zależności).
W weekend przejrzę te logi porównując do czystego kodi oraz do kodi z cherry tv
Super, dzieki wielkie.


Fanfilm - DarDo - 07-05-2020

Coś jest na rzeczy. U mnie też zadziałał sposób z wersją resolveUrl z Venomem. Też na buildzie cherrytv. Dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Fanfilm - Tomek - 07-05-2020

Mamy już podejrzanego, jeden z modułów najprawdopodobniej mimo numeracji jest w innej wersji. Chodzi (prawdopodobnie) o js2py lub jego zależności. Musielibyście przeinstalować te moduły z repozytorium fanfilm. Mimo tożsamej numeracji była kiedyś sytuacja że w którymś z repozytorium była starsza, nie działająca wersja. No niestety tak to jest z buildami. Czasem coś nie działa. Ale jak już jest podejrzany to się będzie szukać rozwiązań.


RE: Fanfilm - Adgufo - 07-05-2020

Super, tak zrobimy. Czy mogl bys tak w przyblizeniu podac sciezke tego modulu, zeby omylkowo nie wywalic innego o tej nazwie?


Fanfilm - DarDo - 07-05-2020

Też chętnie dowiem się jak to zrobić.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Fanfilm - Tomek - 07-05-2020

Go nie trzeba wywalać ręcznie. Trzeba go tylko zaktualizować z repo Fanfilm wraz z jego zależnościami. Potem podam nazwy. Teraz mam relax...


RE: Fanfilm - slawekry - 07-05-2020

Fajnie że temat się ruszył jak widać są osoby które mają z tym problem, dzięki Tomek za pomoc.I faktycznie js2py robił problem zmieniłem na starszą wersje i wszystko działa a resolve url wróciłem do najnowszego


RE: Fanfilm - Tomek - 07-05-2020

Jaką miałeś wersję js2py? Z którego repozytorium - to b. ważne. W repo fanfilm jest 0.6.6 - i z nią na pewno wszystko działa. Ale ważna rzecz - w niektórych repozytoriach jest wersja o tej samej numeracji, ale tak naprawdę będąca jakąś starą z podbitym numerkiem tylko. Spróbuj wywołać aktualizację - dodatki - ustawienia - zależności - js2py - i sprawdź z jakiego repo proponuje ci jakie wersje. Podaj tutaj. Postaramy się to ogarnąć przy współpracy z PTW i Cherry

Inne zależności - te które są dla js2py w repo Fanfilm:
script.module.six - 1.13.0
script.module.pyjsparser - 2.7.2.
script.module.tzlocal - 2.0.0

Z tymi wersjami na pewno wszystko działa.
W innych repo mogą być wyższe wersje, natomiast autorzy repozytorium FF zapewnili nas że zawsze biorą zależności bezpośrednio od ich autorów, a więc z najbardziej pewnych miejsc.


RE: Fanfilm - slawekry - 07-05-2020

Najnowsza wersja to 6.02.2 z Balkan Green i na tej nie działa ja dałem wersje 0.6,6a z THE CREW i oraz czyszczenie resolve i fanfilm i zatrybiło.Z wersja 0.6.6 fanfilm też działa


RE: Fanfilm - nixs - 07-05-2020

kurde ja mając 5 repozytorów zainstalowanych mysle ze i tak sie dublują