Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb (/showthread.php?tid=2775)

Strony: 1 2 3


Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - piernik - 08-05-2020

Mam problem z wtyczką pobierającą informacje o filmach z filmweb. Mam wersję 2.4.4 (piszę z pamięci, więc mogłem się pomylić) z repozytorium Regg.

Nie znalazł mi np. filmu 'Shrek'. W missing movies jak daję info na shreku to nie znajduje mi odpowiedniego filmu i nie daje możliwości wyszukania ręcznego. Co może być powodem?
Tak samo mam z filmweb I kto to mówi, a znalazł I kto to mówi 2.


RE: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - mjw - 08-05-2020

Zainstaluj wersję z naszego repozytorium, jest poprawiona przez Skupi.


RE: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - piernik - 09-05-2020

Właśnie tę wersję mam. Przed chwilą sprawdziłem 2.4.4 z repozytorium kodiwpigulce.pl Mimo to nie działa to co napisałem wyżej


RE: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - wacekrnyna - 15-08-2020

Witam. Po aktualizacji do 2.4.5 wtyczka przestała działać Angry


RE: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - mjw - 15-08-2020

panie @skupi Tongue


RE: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - skupi - 15-08-2020

ostatnio zrobiłem zmiany, zaraz po wprowadzeniu 2.4.5 bo filmweb znowu coś namieszał, ale nie zmieniałem wersji, dalej jest 2.4.5, z tego powodu nie będzie chciała się zaktualizować wtyczka. Jednak prosiłem @mjw ,aby wgrał poprawioną wersję na repo. Więc jak coś przeinstaluj wtyczkę z repo i sprawdź czy działa, po przeinstalowaniu będziesz miał poprawkę.

Oba filmy sprawdziłem i wyszukuje bez problemu.


RE: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - wacekrnyna - 15-08-2020

(15-08-2020, 07:02 PM)skupi napisał(a): ostatnio zrobiłem zmiany, zaraz po wprowadzeniu 2.4.5 bo filmweb znowu coś namieszał, ale nie zmieniałem wersji, dalej jest 2.4.5, z tego powodu nie będzie chciała się zaktualizować wtyczka. Jednak prosiłem @mjw ,aby wgrał poprawioną wersję na repo. Więc jak coś przeinstaluj wtyczkę z repo i sprawdź czy działa, po przeinstalowaniu będziesz miał poprawkę.

Oba filmy sprawdziłem i wyszukuje bez problemu.
Niestety nie działa, może jeszcze nie jest wgrana poprawiona wersja Sad


RE: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - skupi - 15-08-2020

(15-08-2020, 07:54 PM)wacekrnyna napisał(a):
(15-08-2020, 07:02 PM)skupi napisał(a): ostatnio zrobiłem zmiany, zaraz po wprowadzeniu 2.4.5 bo filmweb znowu coś namieszał, ale nie zmieniałem wersji, dalej jest 2.4.5, z tego powodu nie będzie chciała się zaktualizować wtyczka. Jednak prosiłem @mjw ,aby wgrał poprawioną wersję na repo. Więc jak coś przeinstaluj wtyczkę z repo i sprawdź czy działa, po przeinstalowaniu będziesz miał poprawkę.

Oba filmy sprawdziłem i wyszukuje bez problemu.
Niestety nie działa, może jeszcze nie jest wgrana poprawiona wersja Sad
Coś więcej powiedz, jaki film, prześlij logi, jak wyszukujesz, czy po nazwie katalogu, czy filmu? Z tego co widzę, poprawka jest w repo


RE: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - wacekrnyna - 15-08-2020

(15-08-2020, 08:16 PM)skupi napisał(a):
(15-08-2020, 07:54 PM)wacekrnyna napisał(a):
(15-08-2020, 07:02 PM)skupi napisał(a): ostatnio zrobiłem zmiany, zaraz po wprowadzeniu 2.4.5 bo filmweb znowu coś namieszał, ale nie zmieniałem wersji, dalej jest 2.4.5, z tego powodu nie będzie chciała się zaktualizować wtyczka. Jednak prosiłem @mjw ,aby wgrał poprawioną wersję na repo. Więc jak coś przeinstaluj wtyczkę z repo i sprawdź czy działa, po przeinstalowaniu będziesz miał poprawkę.

Oba filmy sprawdziłem i wyszukuje bez problemu.
Niestety nie działa, może jeszcze nie jest wgrana poprawiona wersja Sad
Coś więcej powiedz, jaki film, prześlij logi, jak wyszukujesz, czy po nazwie katalogu, czy filmu?
Nie chodzi o wyszukiwanie filmu. Po aktualizacji nie mogę przeskanować folderu z filmami do biblioteki. Po wybraniu foldera z filmami i wybraniu dostawcy filmweb zaczyna się proces skanowania ,ale nic się nie skanuje. W dzienniku zdarzeń pisze przy każdym pliku NIEUDANE SKANOWANIE. Jeśli wybiorę innego dostawcę np. THE MOVIE DATABASE wszystko jest ok . Filmy się skanują. Filmweb przestał działać po aktualizacji/



RE: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - skupi - 15-08-2020

Więcej informacji potrzebuje, bo mi działa wszystko, spróbuj ściągnąć i zainstalować wtyczkę z github. Poza tym jak wyszukujesz, po nazwach czy po folderach, jakie ustawienia i najlepiej logi przesłać.