Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Parowanie z openload. - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (http://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Kodi (http://forum.kodiwpigulce.pl/Forum-Kodi)
+--- Dział: Dodatki/Repozytoria (http://forum.kodiwpigulce.pl/Forum-Dodatki-Repozytoria)
+--- Wątek: Parowanie z openload. (/Watek-Parowanie-z-openload)Parowanie z openload. - Dazy - 01-12-2018

Witam, czy istnieje jakiś sposób w dodatku incursion na obejście parowania z openload ( oczywiście, nie chodzi mi o wyłączenie źródeł z captcha, bo wtedy znikają praktycznie wszystkie 1080p :Sad  ) jest to dosyć uciążliwe Tongue


RE: Parowanie z openload. - gzenio22 - 01-12-2018

Real Debrid


RE: Parowanie z openload. - Dazy - 01-12-2018

A jakieś inne wtyczki, które mogą ten problem obejść? Ogólnie samo parowanie mi nie przeszkadza, mógłbym to robić, ale kiedy robię to na swoim telewizorze samo zrobienie captchy jest bardzo uciążliwe ( na stronie openload ) , nie mówiąc już o tym,że gdy tylko kliknę na opcję pair, na cały ekran wyskakują wiadomo jakie rzeczy... Na komputerze -> adguard i nie ma problemu, lecz na telewizorze sytuacja bez wyjścia.


RE: Parowanie z openload. - Prz3m4s - 01-12-2018

(01-12-2018, 09:26 PM)Dazy napisał(a): A jakieś inne wtyczki, które mogą ten problem obejść? Ogólnie samo parowanie mi nie przeszkadza, mógłbym to robić, ale kiedy robię to na swoim telewizorze samo zrobienie captchy jest bardzo uciążliwe ( na stronie openload ) , nie mówiąc już o tym,że gdy tylko kliknę na opcję pair, na cały ekran wyskakują wiadomo jakie rzeczy... Na komputerze -> adguard i nie ma problemu, lecz na telewizorze sytuacja bez wyjścia.

Przecież możesz to zrobić z jakiegokolwiek urządzenia podpiętego to tej samej sieci. Nie musisz klikać na tv. Ja klikam w telefonie lub laptopie zależy na czym akurat oglądam.


RE: Parowanie z openload. - factislite - 01-13-2018

Ja oglądam często z PC na TV to wtedy też nie chce mi się wstawać dlatego używam w tym celu telefonu.
Reklamy mogliby dać jakieś normalne, mi tam osobiście nie przeszkadzają ale włączenie czegoś przy rodzinie jest utrudnione. Głównie teraz mam na myśli Filmy.to na których jest to samo. Dlatego czekam na sprawne Kodi na Xboxie, bo pójdzie właśnie sparowac sobie hosting przez fona i śmiało coś włączyć.


RE: Parowanie z openload. - Jaca - 01-15-2018

jezeli masz telewizor z androidem to wystarczy zainstalowac Firefox a do niego dodatek Ublock Origin i nie będzie rekkam