Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wezu - 26-07-2023

Przydało by się przyspieszyć proces działania całego dodatku bo w porównaniu do zagranicznych jest wolne, kolejny błąd w wyszukiwaniu jest w filmie 'Dungeons & Dragons: Złodziejski honor' w rapideo nie wyszykuje a w tb7 już tak.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 26-07-2023

Z tego co się wiem, to trwają prace nad zupełnie nową wersją fanfilm, ale ze względu na ograniczenia kadrowe niewiadomo kiedy będą ukończone. Z obecnego kodu wiele więcej się nie da uzyskać pod względem prędkości. To co udało się uzyskać w styczniu to i tak dużo.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Jmno - 30-07-2023

Witam mam pytanie czy RealDebrid posiada polskie hostingi?


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 30-07-2023

Nie. Sporadycznie coś tam się pojawi ale to raczej wyjątek.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wezu - 30-07-2023

Zauważyłem że jak plik ma w nazwie rok na tb7 to fanfilm nie znajdzie go. W serialach przynajmniej, Peaky blinders np.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 30-07-2023

Tb7 ma bardzo ułomną wyszukiwarkę. Developerzy robią już naprawdę cuda żeby coś z tego wyciągnąć. Możliwe że w przyszłym tygodniu wyjdzie nowa wersją z całkowicie przebudowanym scraperem tb7 i setką innych zmian.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wezu - 31-07-2023

Jest jeszcze jeden błąd z tb7, ponownie odtworzenie tego samego źródła (linka) pyta i pobiera ponownie transfer w rapideo tak nie robi.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 31-07-2023

(31-07-2023, 06:13 AM)Wezu napisał(a): Jest jeszcze jeden błąd z tb7, ponownie odtworzenie tego samego źródła (linka) pyta i pobiera ponownie transfer w rapideo tak nie robi.
tak - wiedzą. Też trwają prace nad tym - ale tb7 niestety jest b. ułomne i różnie reaguje - brak api robi swoje.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tele - 01-08-2023

(31-07-2023, 06:13 AM)Wezu napisał(a): Jest jeszcze jeden błąd z tb7, ponownie odtworzenie tego samego źródła (linka) pyta i pobiera ponownie transfer w rapideo tak nie robi.

A czy mógłbyś podać przykład takiego tytułu?
Bo może to nie dla wszystkich tak się dzieje?


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wezu - 02-08-2023

(01-08-2023, 12:15 PM)tele napisał(a):
(31-07-2023, 06:13 AM)Wezu napisał(a): Jest jeszcze jeden błąd z tb7, ponownie odtworzenie tego samego źródła (linka) pyta i pobiera ponownie transfer w rapideo tak nie robi.

A czy mógłbyś podać przykład takiego tytułu?
Bo może to nie dla wszystkich tak się dzieje?

Niestety nie podam Ci innego przykładu, tylko raz niechcący zamknąłem odtwarzanie odcinka 'Modern Family', jak kliknąłem ponownie to zapytało czy chcę pobrać i wtedy transfer będzie odliczony od konta, sprawdziłem w tb7 i faktycznie pobrało.