Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Play NOW BOX v3 - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Play NOW BOX v3 (/showthread.php?tid=4506)

Strony: 1 2 3


Play NOW BOX v3 - ghost12 - 26-06-2022

Moje wrażenia po jednym dniu z Play NOW Box v3.
Na temat HDR i formatów dźwiękowych się nie wypowiadam, ponieważ box jest podłączony pod stary telewizor beż żadnego dodatkowego sprzętu audio. Box dostałem po ostatnie aktualizacji więc nie wiem jak było wcześniej.
Na minus - tylko USB 2.0.
Bez zmian: w HDTV w dalszym ciągu ustawiony region Rosja co uniemożliwia  prawidłowe zeskanowanie MUX 8,
zablokowane dodanie DNS adguard.
Na plus: szybszy, bez problemu beż żadnych zabiegów zapytał i zmienił domyślny launcher na ATV, w button mapper mogę zamapować przyciski netflix, youtube itd, na v2 apka nie widziała tych przycisków, więc bez problemu mogę ustawić pod HBO Go apkę HBO MAX, a pod Youtube Smart Next Tube. Poprawnie działa TV w launcherze Playa, o dziwo łapie nawet metro. Live channels też działa ale tu jednak jakieś problemy z głosem czasem są.
Generalnie dla mnie zmiana na plus.


RE: Play NOW BOX v3 - AnabelMaz - 30-07-2022

(26-06-2022, 12:39 PM)ghost12 napisał(a): Bez zmian: w HDTV w dalszym ciągu ustawiony region Rosja co uniemożliwia  prawidłowe zeskanowanie MUX 8
Znasz może opis jak to poprawić?


RE: Play NOW BOX v3 - David1 - 30-07-2022




RE: Play NOW BOX v3 - AnabelMaz - 31-07-2022




RE: Play NOW BOX v3 - dazzler@poczta.fm - 16-08-2022

czy do wgrania wolf launchera do wersji boxa 3 mam użyć użyć Launch Managera z wersji 2 z dysku goodle do ściągnięcia? Jeśli nie to którego?


RE: Play NOW BOX v3 - Matheusz - 17-08-2022

@dazzler@poczta.fm z tego co pamiętam przy trzeciej wersji po zainstalowaniu dodatkowego launchera i kliknięciu przycisku home wyskakuje okienko wyboru domyślnego launchera, więc nie potrzebujesz managera.


RE: Play NOW BOX v3 - dazzler@poczta.fm - 17-08-2022

(17-08-2022, 05:42 AM)Matheusz napisał(a): @dazzler@poczta.fm z tego co pamiętam przy trzeciej wersji po zainstalowaniu dodatkowego launchera i kliknięciu przycisku home wyskakuje okienko wyboru domyślnego launchera, więc nie potrzebujesz managera.
Dzięki. Sprawdzę.


RE: Play NOW BOX v3 - dazzler@poczta.fm - 18-08-2022

Faktycznie po zainstalowaniu innego launchera klikam domek i mogę zmienić domyślny launcher.. Mam tylko problem z wolfem. Instalowałem v0.1.9 z podlinkowanych w poradnikach:

Wolf Launcher 0.1.9 - LINK
Wolf Launcher 0.1.8 (dostępne loga: Wolf Launcher, Shield TV, FireTV, Google TV, Tivo TV) - LINK


Również wersje 0.1.7 play i jak daję otwórz po instalacji to raz działa poprawnie, raz brakuje zaznaczeń kafelek albo dziwne się rzeczy wyświetlają a jak potem ustawię jako domyślny launcher to czarny ekran z kilkoma napisami np HDTV i żadnych kafelek i tapety nie ma. Co ciekawe Leanback działa bez problemu jako domyślny launcher a z każdym wolfem mam problem.
Czy ktoś z obecnych tutaj na forum instalował wolfa na v3 albo ja coś źle robie.


RE: Play NOW BOX v3 - AnabelMaz - 19-08-2022




RE: Play NOW BOX v3 - chris_a - 25-01-2023

(26-06-2022, 12:39 PM)ghost12 napisał(a): Moje wrażenia po jednym dniu z Play NOW Box v3.
Na temat HDR i formatów dźwiękowych się nie wypowiadam, ponieważ box jest podłączony pod stary telewizor beż żadnego dodatkowego sprzętu audio. Box dostałem po ostatnie aktualizacji więc nie wiem jak było wcześniej.
Na minus - tylko USB 2.0.
Bez zmian: w HDTV w dalszym ciągu ustawiony region Rosja co uniemożliwia  prawidłowe zeskanowanie MUX 8,
zablokowane dodanie DNS adguard.
Na plus: szybszy, bez problemu beż żadnych zabiegów zapytał i zmienił domyślny launcher na ATV, w button mapper mogę zamapować przyciski netflix, youtube itd, na v2 apka nie widziała tych przycisków, więc bez problemu mogę ustawić pod HBO Go apkę HBO MAX, a pod Youtube Smart Next Tube. Poprawnie działa TV w launcherze Playa, o dziwo łapie nawet metro. Live channels też działa ale tu jednak jakieś problemy z głosem czasem są.
Generalnie dla mnie zmiana na plus.
Nagrywanie z HDTV w V3 działa ?