Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Weeb.tv dla Kowpi - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Sugestie, błędy, poprawki... (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Weeb.tv dla Kowpi (/showthread.php?tid=4593)

Strony: 1 2


Weeb.tv dla Kowpi - marcinwojciulewicz@gmail.com - 09-08-2022

Witam. Potrzebuje pomocy. Mianowicie po jakiś 3 latach odkurzyłem swojego TV Box na androidzie. Przed trzema laty instalacja kodi i wtyczki weeb.tv była niesamowicie prosta. Na dzień dzisiejszy spędzam już 4 wieczór na przeglądaniu forum i szukaniu skutecznego zainstalowania wtyczki weeb.tv. Najnowsza wersja 19.4 + wtyczka ze strony weeba oczywiście nie działa... próbowałem z wersja 17 i starymi wtyczkami (to co działało 3 lata temu) ale nagle okazuje się że wersja 17 nie jest kompatybilna z moim androidem. Szlak mnie trafią i ręce opadają, ale nie poddam się ? Czy ktoś jest w stanie podesłać link do wtyczki lub repozytowrium weeba które zadziała z kowpi ?


RE: Weeb.tv dla Kowpi - lolo99 - 10-08-2022

Kodi 19.4 + WeebTv 0.3.0 działa normalnie.
Na niższym Kodim nie zadziała.


RE: Weeb.tv dla Kowpi - marcinwojciulewicz@gmail.com - 10-08-2022

Niestety nie u mnie Kodi 19.4 Matrix + wtyczka ze strony weeb.tv , a koniec końców pojawią się info jak poniżej. [Obrazek: aaUdBA1l.jpg]


RE: Weeb.tv dla Kowpi - lolo99 - 10-08-2022




RE: Weeb.tv dla Kowpi - marcinwojciulewicz@gmail.com - 10-08-2022

Niestety ale dokładnie tą wtyczkę pobieram. A najlepsze jest ro że nie działa to ani na mi boxie jak i na Galaxy Note 20.

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale przy pobieraniu Kodi z oficjalnej strony, przez sklep play, pobiera się wersja 19.3 ?


RE: Weeb.tv dla Kowpi - Łonogrzmot - 08-12-2022

daydrimer napisał(a):Mam weeb. na kodi i nie działa. Na INTERNECIE również

Wszystko działa...

[Obrazek: 7Gfyqkf.jpg]


[Obrazek: JpO64yQ.jpg]


[Obrazek: UCFTmjG.jpg]


RE: Weeb.tv dla Kowpi - Łonogrzmot - 22-12-2022

daydrimer napisał(a):WEEB TV na KODI
Mam problem na wszystkich kanałach
jaka jest przyczyna

Przyczyna?...nie wiesz/nie umiesz/nie potrafisz...działa bez uwag!


[Obrazek: pMhfUQr.jpg]

[Obrazek: HjRVtv9.jpg]

[Obrazek: U0teeQ9.jpg]


RE: Weeb.tv dla Kowpi - daydrimer - 22-12-2022

(08-12-2022, 11:43 AM)Łonogrzmot napisał(a):
daydrimer napisał(a):Mam weeb. na kodi i nie działa.

Wszystko działa...
Kolego mam 65 lat wnuczek uruchomił mi Kodi i weeb. Niestety nie ma wnuczka w Polsce i mam z nim utrudniony kontakt. Ten drugi zrzut "uruchomienie obrazu" który podajesz nie jestem w stanie uruchomić. Mam Kodi v.19.4 Czy to ma jakieś znaczenie?

[Obrazek: 7Gfyqkf.jpg]


[Obrazek: JpO64yQ.jpg]


[Obrazek: UCFTmjG.jpg]
[Obrazek: yLrYID0l.jpg][Obrazek: TOFG5Ve.jpg][Obrazek: xZY7WQS.jpg]


RE: Weeb.tv dla Kowpi - lolo99 - 22-12-2022

(22-12-2022, 11:41 AM)daydrimer napisał(a): wnuczek uruchomił mi Kodi i weeb


Jeśli wnuczek wykupił na kolejne miesiące, to przynajmniej w przeglądarce powinno działać. Piszesz, że na internecie też nie działa, tylko musiałbyś jaśniej, co konkretnie na internecie nie działa. Logowanie?


RE: Weeb.tv dla Kowpi - daydrimer - 23-12-2022

Dzięki za próbę podpowiedzi. Ale weeb tv nie działa tylko na KODI. Na przeglądarkach internetowych jest OK. Dni Premium mam jeszcze na 55 dni. Na Kodi nie działa na WIN11 i na Smart Android również nie odbieram żadnego programu.[Obrazek: wSdZxD5l.jpg]