Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Real Debrid - anonimowa opłata - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kodi dla początkujących (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Real Debrid - anonimowa opłata (/showthread.php?tid=709)

Strony: 1 2


Real Debrid - anonimowa opłata - marcinlubera - 10-04-2018

Witam mam pytanie w jaki sposób dokonać opłaty anoniowo bez użycia karty płatniczej, która jak wiemy wiąże się z naszymi danymi osobowymi... jednak za takie serwisy mimo, że podają się za legalne wolałbym anonimowo dokonać płatności. Macie jakieś osobiste doświadczenia, porady co i jak itp...?
Druga sprawa, czy mając już konto w real debrid, można używać go na kodi na dwóch urządzeniach w domu będących podpiętych do jednej sieci czy tylko jedno urządzenie wchodzi w gre?


Real Debrid - anonimowa opłata - godzina1522 - 10-04-2018

Ja korzystam czasem rownoczesnir z dwóch urzadzeń wpiętych, do różnych sieci internetowych...


RE: Real Debrid - anonimowa opłata - mjw - 10-04-2018

@marcinlubera możesz szukać resellerów ale to będzie drożej i zawsze musisz podać dane. Oni i tak nie przechowują danych bo płatność idzie przez bank.
Nie można korzystać z 2 urządzeń jednocześnie. Nawet na tym samym IP.

@godzina1522 nie zdziw się jak Ci zbanują konto Smile


RE: Real Debrid - anonimowa opłata - marcinlubera - 10-04-2018

Dzięki za info... właśnie obadałem przed chwilą po rejestracji, że można zapłacić paysafe card - czyli w zasadzie 100 procent anonimowo więc chyba z tego skorzystam.
Właśnie apropos korzystania z 2 urządzeń dlatego pytam bo w jakimś wątku czytałem, że w jednej sieci nie ma problemu z korzystaniem...więc coś widzę zdania są podzielone. Mam w domu 2 android boxy i czasem oglądam w salonie a czasem w pokoju więc w zasadzie nic w tym nieuczciwego i nie widzę sensu, żeby kupować na 2 urządzenia abonament. W takiej sytuacji jestem zmuszony do przepinania urządzenia z jednego pokoju do drugiego. I nie zamierzam oglądać naraz w jednej chwili na dwóch urządzeniach tylko raczej chodzi mi o wygodę w celu uniknięcia przepinania box"ow.


RE: Real Debrid - anonimowa opłata - levider - 10-04-2018

Zapłać przez PaySafeCard


RE: Real Debrid - anonimowa opłata - marcinlubera - 10-04-2018

(10-04-2018, 02:59 PM)levider napisał(a): Zapłać przez PaySafeCard

Tak tak już tak zrobiłem. Dzięki Wink
Jedynie pozostaje kwestia wątpliwości dotyczącej oglądania w domu w jednej sieci na osobnych urządzeniach... Na stronie real debrid nie jest to skonkretyzowane. Jest zakaz udostępniania konta innym osobom, ale nic nie ma o tym jeśli sam sobie udostępniam między urządzeniami we własnej sieci w domu dla wygody.


RE: Real Debrid - anonimowa opłata - zm1c4l - 11-04-2018

Z używaniem konta w Real-Debrid na wielu urządzeniach wygląda tak.
- Jeśli korzystasz z konta z dwóch różnych lokalizacji jednocześnie istnieje prawdopodobieństwo że konto zostanie zbanowane.
- Jeśli korzystasz z konta z paru urządzeń jednocześnie ale z tego samego routera/IP to jest wszystko w porządku.
- Można korzystać z konta z dowolnego miejsca czy w pracy, w domu czy będąc na wakacjach pod warunkiem że korzystasz z konta tylko z jednej lokalizacji (IP) w tym samym czasie.


RE: Real Debrid - anonimowa opłata - marcinlubera - 12-04-2018

(11-04-2018, 10:20 AM)zm1c4l napisał(a): - Jeśli korzystasz z konta z paru urządzeń jednocześnie ale z tego samego routera/IP to jest wszystko w porządku.

No dokladnie o to mi chodzi Wink
I jest to pewne na sto procent?
Ps: i wlasnie apropos tego co mowisz jeszcze jedna sprawa: w domu mam dwa routery - jeden na parterze i z nim jest polaczony jeden andorid box a na piętrze drugi android box polaczony z innym routerem. Routery sa podlaczone do tej samej sieci...nie znam sie za bardzo na technikaliach wiec czy mozesz mi zatem powiedziec czy w takiej sytuacji oba beda mialy to samo ip? Wkoncu sa w tej samej sieci a routery mam dwa ze wzgledu na to ze jeden nie obejmuje zasiegiem calego domu

Edit:


mjw:
Nie można korzystać z 2 urządzeń jednocześnie. Nawet na tym samym IP.

Hmmmm
Widze ze sa rozne jednak opinie na temat korzystania z 2 urzadzen w jednej sieci..
Jest jakies oficjalne stanowisko ludzi z real debrid albo jest to gdzies zapisane w regulaminie ?

Bo tu na forum juz mamy dwie sprzeczne teorie ^^


RE: Real Debrid - anonimowa opłata - zm1c4l - 12-04-2018

To jest pewne to co napisałem.
2 routery to dwa różne IP a korzystanie z nich w tych samym czasie grozi banem a w najlepszym przypadku najpierw ostrzeżenie później ban. Korzystanie z dwóch routerów z jednego konta jest możliwe tylko przez VPN.


RE: Real Debrid - anonimowa opłata - Tomek - 13-04-2018

(12-04-2018, 08:27 PM)zm1c4l napisał(a): To jest pewne to co napisałem.
2 routery to dwa różne IP a korzystanie z nich w tych samym czasie grozi banem a w najlepszym przypadku najpierw ostrzeżenie później ban. Korzystanie z dwóch routerów z jednego konta jest możliwe tylko przez VPN.

To nie jest pewne. Ja mam 3 routery :Smileeden od dostawcy w trybie bridge, reszta moja - i mam jedno IP i korzystam z dwóch routerów i 4 urządzeń na jednym koncie. Wychodzi z jednego IP.