Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Incursion
#1
Witam.  Zainstalowalem wtyczkę incursion ale np nie które filmy nie maja ani lektora pl ani napisów polskich? oczywiście ustawilem w menu wtyczki język polski.  Nie wiem o co tu chodzi gdzie jest problem?  Ogólnie wtyczka ma duży wybór filmów.  Chyba ze znacie jeszcze jakąś dobrą wtyczkę?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Doinstaluj wtyczkę napiprojekt od @homik i nie będziesz potrzebował nawet polskich źródeł
Odpowiedz
#3
Ok dzięki.  A jest jakiś sposób żeby filmy które są tylko z napisami mogły być możliwe do oglądania z lektorem??
Odpowiedz
#4
Takiej technologii jeszcze na świecie nie ma XD hahahaha
Odpowiedz
#5
Siema.  Zainstalowalem te wtyczkę napiprojekt ale cos jest nie tak.  Niby wtyczka poprawnie zainstalowana a jak odpalam film bez lektora i chce dodać napisy to wyskakuje błąd dodatku napiprojekt.  Hmm co jest grane?????
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ja mam inne pytanie odnośnie wtyczki:

Podczas wyszukiwania źródeł fimów/seriali anglojęzycznych nie mam żadnych problemów z wynikami wyszukiwania.

Natomiast jak chcę poszukać serialu, który jest z Dani/Szwecji (BROEN, MONSTER) to nie znajduje mi żadnych źródeł.

Czy można to zmienić? W ustawieniach widzę tylko, że wyszukuje źródeł po ENG. Innych języków brak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości