Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrywanie na USB
#1
Witam, mam pytanie odnośnie nagrywania steamu telewizji na pendrive czy jest taka możliwość  jeśli tak to jaka wtyczka będzie potrzebna ? Pozdrawiam .
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(04-11-2018, 08:39 AM)tepcio12 napisał(a): Witam, mam pytanie odnośnie nagrywania steamu telewizji na pendrive czy jest taka możliwość  jeśli tak to jaka wtyczka będzie potrzebna ? Pozdrawiam .

Tak w M-TVGuide. Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
m-TVGuide ma funkcje nagrywania ale czy na pendrive to nie wiem.
Możesz też zainsteresowac się By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. które instalujesz na PC i nagrywasz telewizje z poziomu nawet Kodi na innym urządzniu wtyczką NEXT PVR.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
W M-TVGuide i Kodi 17.6 jest bardzo prosto ustawić nagrywanie. Na początku tworzymy skrót w kodi  /ustawienia / menadżer plików /Dodaj źródło / to także zależy od systemu jedne wbijają z autonatu a innym trzeba podać ścieżkę do pena/USB, chodzi o to by nasz pendrive  był widoczny w głównym katalogu, zaoszczędzi nam szukania. Najlepiej jeszcze stworzyć na penie katalog REC, TV itp. linux nie lubi bezpośrednich ingerencji na dyskach. Jak mamy już widocznego pendriva to przechodzimy do ustawień wtyczki M-TVGuide /Nagrywanie / Pobierz aplikację do nagrywania / i tam wybieramy nasz system . Wtyczka się zrestartuje coś tam napisze my wciskamy tylko OK. Ważne jest to że pobierze sobie dodatki. No i teraz najważniejsze link gdzie ma zapisywać się materiał  "Folder Zapisu nagrań" i tu szukamy swojego katalogu na usb. Reszta powinna być ustawiona automatycznie. Natomiast jeśli chodzi o Kodi 18 to sprawa przedstawia się troszkę inaczej. W systemach opartych na linuxie bedzie nam potrzeby serwer service.emby i co sam se już ściągne to mono i tools.ffmpeg-tools. Różnica bedzie taka że w ustawieniach / Importuj FFMPEG : będzie przykład u mnie; /storage/.kodi/addons/tools.ffmpeg/bin/ffmpeg. I to tyle myślę że troszkę naświetliłem kwestię nagrywania w M tvg. Pozdrawiam wszystkich. Wink
Odpowiedz
#5
dzień dobry chciałbym się podpiąć po temat bo tak problem

wchodzę M-TVGUID  i klikam na nagraj po czym wyskakuje mi okienko

[Obrazek: B%B3%B1d%201.jpg]


ok rozumiem że muszę go stworzyć więc wchodzę w ustawienia /folder zapisu nagrań/dysk USB / zatwierdzam i wyskakuje mi błąd

[Obrazek: B%B3%B1d%202.jpg]


podpowie ktoś co robię źle
Odpowiedz
#6
Witaj. Jeśli Twój system to android to dla Kodi musisz nadać uprawnienia i najpierw stworzyć katalog do zapisu na USB, nie nagrywamy bezpośrednio na pamięci. Rzecz jasna ja mogę bezpośrednio zapisywać, ale ja mam libreELEC  RC3 od By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Smile . A Ty dopiero teraz podajesz ścieżkę to tego katalogu w m-tvguide. Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
dziękuje przede wszystkim Smile tak kodi na androidzie na Mi boxie 4k . Szczerze mówiąc to nawet  nie wiem czy jest tam dostęp do takich funkcji jak nadawanie uprawnień aplikacji ale będę grzebał na pewno po powrocie do domu . Jak się uda to oczywiście dam znać tymczasem jeszcze raz dziękuje

Ps. a zerknij jeszcze na ten krótki temacik co prawda dość stary ale wychodzi na to że nie można rozwiązać mojego problemu 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
wychodzi na to że niestety nie można nagrywać na androidzie na dysk zewnętrzny  Angry
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości