Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
#1
Witam

Posiadam premium na Wizja.tv


Dzisiaj przestało działać EPG a używałem:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.   <<< to aktualnie nie działa

Używałem jeszcze innego ale nie jest takie jak powyżej. Są może jakieś podobne epg do tego? W tym miałem jeszcze okienko z tym co aktualnie jest nadawane a w innym już nie.

Czy mają jakąś awarię? 

I Jeszcze dodatkowe pytanie czy jeżeli mam wizja.tv to jest jeszcze jakaś inna aplikacją lepsza od  m-TVGuide? żeby to jeszcze szybciej działało, posiadało EPG?

Używam Xiaomi Box 4k


Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Z darmowych epg znalazłem
http://aw3s0me.grejt.pl/epg.xml
http://epg.iptvlive.org

Na prv epg zostało usunięte.
Do wizji jest wtyczka kodiver i posiada własne epg choć to nie jest to samo co m-TVGuide.
Odpowiedz
#3
Dziękuje za odpowiedź

Czyli co lepsze? kodiver czy m-TVGuide ?
Odpowiedz
#4
Dostępność kanałów w m-tvguide jest ograniczona na darmowym epg choć są szczegółowo opisane transmisje natomiast kodiver ma wszystkie kanały w tym swoje epg tylko do wizji ale bez szczegółowych informacji o transmisji. Korzystasz z wizji więc chyba kodiver.
Odpowiedz
#5
Posiadam m-tvguide i mam wizje premium wiec powinienem mieć wszystkie kanały u nich dostępne tak w programie m-tvguide ?
I z tego co widzę to opis jest do każdego kanału więc chyba jest okej? Zależy mi też żeby te opisy szczegółowe też były.

I ostatnie najbardziej może i ważne u mnie pytanie a szczególnie z moim wzrokiem ;]

Opis kanałów czyli EPG w m-tvguide jest malutki gdzie by nie patrzył, moje pytanie jest takie czy jest możliwość w jakiś sposób ten opis zwiększyć? w sensie liter? Szukając w ustawieniach nic nie znalazłem ;/

Dziękuje za Odpowiedź
Odpowiedz
#6
Lub może jakaś płatna wtyczka?
Zauważyłem w m-tvguide że gdy klikam strzałkę cofania to robi się czarne tło epg się pojawia ale nie pokazuje jakie to kanały są ale są opisy i w prawym dolnym rogu zminimalizowany program aktualny które teraz leci i działa, ale gdy kliknę jeszcze raz strzałkę cofania to już obraz epg jest okej, kanały są podane. Nie wiem czy to jakiś błąd czy tak ma być?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(02-11-2017, 07:50 AM)zenekkk napisał(a): Lub może jakaś płatna wtyczka?
Zauważyłem w m-tvguide że gdy klikam strzałkę cofania to robi się czarne tło epg się pojawia ale nie pokazuje jakie to kanały są ale są opisy i w prawym dolnym rogu zminimalizowany program aktualny które teraz leci i działa, ale gdy kliknę jeszcze raz strzałkę cofania to już obraz epg jest okej, kanały są podane. Nie wiem czy to jakiś błąd czy tak ma być?

Opłać mods-kodi to tylko 10zl na 40 dni i dostaniesz wlasny kod do epg.xml,czy to już ci rozjaśniło?
Odpowiedz
#8
Objaśniło ale tez widzę że są darmowe epg? czym się różnią od tego płatnego?
Odpowiedz
#9
Ja używam cały czas tego : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i działa. Nie widze potrzeby płacenia jeszcze dodatkowo za "program". Jedyne co mnie irytuje w tym dodatku to to że ... nie wiem jak ustawić widget "z niego" xD
Odpowiedz
#10
Ja związałem z m-tvguide po prostu pozycję w menu KODI. I wchodze poprzez EPG do kanałów.
Mam premke na polskie kanały (prawie wsyztsko w HD) ale EPG zasysam darmowe Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości