Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
mbebe 2 dni temu udostępnił do testów wtyczkę CDA
avatar
@martairafal Nie działa od jakiegoś tygodnia jest tylko jedna SD...przynajmniej u mnie
avatar
Działa wam wybór rozdzielczości we wtyczce phantom
avatar
Po aktualizacji przewodnika faktycznie przyznaje.. jest epg dla eleven sports 1 4k
avatar
Przecież do Eleven Sports 1 4K jest EGP Smile
avatar
Panowie będzie dodane epg do eleven 4k i teennick?
avatar
@irys Czemu przynudzasz, przecież masz na forum z kwietnia swój dedykowany tematu ku temu, w którym nawet nie byłeś łaskaw odnieść się do proponowanych rozwiązań!
avatar
mjw mówisz że 6 android to już od kodi19 nie ma szans zainstalować ? bo 18.9 jeszcze działa
avatar
chyba juz działa
avatar
Rapidu.net leży
avatar
Rapidu.net I tb7 praktycznie nie dzialaja
avatar
Android 6... zapomnij o Kodi
avatar
@irys jakiś błąd albo coś?
avatar
Witam pytanie ważne mam smarbox android 6.0.1 i nie mogę uruchomić kodi 19 po zainstalowaniu czy jest to wina wersji androida?
avatar
cześć wiking, proponuje aktywować konto przez email bo nie będziesz miał możliwości pisania postów Sad)
avatar
witam wszystkich razem i z osobna
avatar
@OnlyTrue Nie ma potrzeby "śmiecić", wystarczy dedykowany => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Cześć. Pewnie nie lubicie tutaj takich. Ale nie chce śmiecić tematami. Zainteresował mnie temat iptv (od miesiąca korzystam, dostałem od znajomego link m3u wkleilem do smartiptv działa, jest fajnie. Aleee chciałbym być niezależny mieć swoje konto skąd on ten link do playlisty bierze. I do meritum, nie wiecie czy można kupić jakies zaproszenie na plusx.tv czy to drugie teleelevidenie ?\
avatar
Tak
avatar
@mjw tivimate używasz do multi view?