Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
najlepiej to sprawdzić aktualizacje przed wypuszczeniem Tongue
avatar
chyba zacznę puszczać aktualizacje z rana, w dzień łatwiej będzie zareagować na możliwe problemy, a tak mi przez noc piszą, że nie działa, a ja nie mogę nic zrobić Tongue
avatar
^^
avatar
Czyli normalka Big Grin
avatar
ten uczuć kiedy wywalasz jedną rzecz, żeby nie robiła problemów, a po tym napotykasz kolejne problemy -.-
avatar
No i fajnie, dzięki Wink
avatar
@DenDy wyłączyłem limit plików wideo w postach wedle życzenia Smile
avatar
Mi to głownie sposób płatnośći...nie mam ochoty podawać karty na jakichś ruskich stronach
avatar
A co w tym TreleMorele itd. itp. takie inne? PlusX Wam nie odpowiada? Pytam z ciekawości bo może się przesiądę Smile
avatar
@gzenio22 No niestety cały weekend padało więc pilnowałem a on nie otworzył. W końcu zakupiłem Ipla - pakiet wiedza i news na kolejny miesiąc
avatar
i rejka dalej zamknieta Xd
avatar
Normalnie odpalasz film przez wtyczkę z podpiętym RD np Scrubs i wtyczką opensubtitles albo napiprojektkatalog pobierasz napisy i oglądasz...
avatar
No ale mając rd pobiorę film w dobrej jakości w języku angielskim, ale pobiorę napisy po polsku i oglądam tak?
avatar
@adrt8v Polskich źródeł nie - dlatego najlepiej mieć i tb7 i RD
avatar
Dzięki. A to znajduje źródła w polskim języku również?
avatar
Jak używasz RD nie musisz mieć VPN
avatar
Czy używając real debrid z którąś wtyczką obsługującą to muszę używać vpn czy tak jak z tb7 nie trzeba?
avatar
@remekb Chyba tylko ktoś kto ma konto może cię zarejestrować tu szukaj co i jak: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. teleelevidenie wczoraj nie rejestrowało na polskę...może dziś
avatar
@jon1022 a jak z rejestracją w PlusX?
avatar
Spróbuję dziś przypinować rejestracji teleelevidenie - jak by było otwarte to dam znać na shoutbox oczywiście...