Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Moje zdanie jest takie: jak nie potrzebujesz tivimate to CE daje wiele frajdy i możliwości.
avatar
zamówiłem tego Beelink GT Kinga, ciekawe jak to CE sprawuje się w praktyce Big Grin
avatar
ok czaje Big Grin właśnie trochę zainteresowałem się tematem i widzę, że Beelink GT King to chyba jeden z mocniejszych boxów. Trochę odstrasza mnie android, że nie jest to pełnoprawny android tv i brak certyfikacji, ale i tak bym stawiał tam CE więc część minusów bym mógł wykreślić Tongue
avatar
tak naprawdę ten savio to x96air p3 - mocno obtestowany i sprawdzony pod coreelec
avatar
Z reguły nie odpowiadam na PW. Ale ten box to zwykły s905x3, bez żadnych wynalazków. Działa jak każdy inny. Jedyną zaletą jest polska gwarancja. Rozejrzyj się w temacie boxów, masz tam polecane dla coreelec.
avatar
mogę zadać kilka pytań na pw? Tongue mało recenzji na youtube czy w necie o tych boxach
avatar
Całkiem nieźle, ale wymagał wymiany chłodzenia. Na forum jest wątek o tych modyfikacjach - każdy robi inaczej - ja zrobiłem radiator od pi3 + 20 dziurek i oczywiście zmiana pasty
avatar
Mam jeszcze pytanie, bo zaciekawił mnie Twój opis, jak się sprawuje tv box od savio z coreelec? Trochę się najarałem na coreelec i nie wiem czy czegoś sobie nie zmontować niedługo
avatar
aha rozumiem, zobacze tmdb helpera bo mam go nawet zainstalowanego razem ze skórką, dzięki
avatar
@"enefem" Były podejmowane próby, coś tam działało, ale nie na wszystkich systemach, nie we wszystkich kombinacjach. U jednego z developerów działało, u innego dokładnie na tej samej konfiguracji już nie. Zbyt dużo pracy wymaga a funkcja do ogarnięcia innymi wtyczkami (tmdb helper ma chyba działające odtwarzanie trailerów).
avatar
źle się domyślasz - jest By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - ale widzę że pod k19 i tak nie działa odtwarzania zwiastunów w fanfilm
avatar
@Tomek domyślam się, że nie ma prostego poradnika, który pokaże jak ustawić wtyczkę Youtube? Tongue
avatar
@"enefem" - ta opcja zawsze jest skopana, bo zależy od prawidłowo skonfigurowanej wtyczki Youtube.
avatar
mibox s here, wszystkie aktualizacje zainstalowane i kodi śmiga aż miło Smile
avatar
czy ktoś ma podobny problem po aktualizacji miboxa, że Kodi się nie włącza?
avatar
Witam Shoutbox, zapraszam do przeglądnięcia mojego nowego tematu Smile Pozdrawiam.
avatar
Działa Wam opcja zwiastun w FanFilmie?
avatar
Coffee - jest jeszcze wtyczka tvpsport i tam można obejrzeć bez cięcia
avatar
Aktualizacja: Rzeczywiscie, TVP Sport śmiga prawidłowo! Big Grin
avatar
Co Ty bredzisz, TVP Sport idealnie, mecz porywający, zęby bolą Smile