Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Jakoś udało mi się ogarnąć Nagrywanie z Archiwum ale wszystko pobiera się godzinę do tyłu. Jak to naprawić?
avatar
@Chris42 Nie - sorki... myślałem że chodzi ci o instalacje wtyczek a nie o pobieranie z tv..
avatar
Nie sprawdzałem ale jak nie działa to możesz napisać autorowi w jego temacie czy zrobi wersje do Kodi q9.
avatar
@mjw Dzięki wielkie, pomogło Big Grin Jeszcze dopytam się o tę wtyczkę IPTV archive downloader - na kodi 19 nie będzie póki co śmigać? Bo w 19tce fajnie widać, które programy mają archiwum i który program jest jeszcze dostępny w archiwum
avatar
@boro1708 wyczysc dane przewodnika w ustawieniach telewizji
avatar
@kenoj Hej Smile
avatar
avatar
@Tomek czy to była odpowiedź do mnie?
avatar
Nie - serwery kodi.tv na których jest wiele zależności czasem, jak każdy sprzęt mają problemy, i obecnie są problemy. Przejściowe. Powoli się to naprawia, ale musi to troszkę potrwać. U mnie o 17 nie działało, teraz już działa. Jeśli nie chce ci się czekać - to w wątku który podałem masz metodę instalacji pojedynczych zależności.
avatar
@mjw cały czas ten sam problem, przewodnik jest wczytany jedynie na dzisiejszy dzień i kilka dni do przodu
avatar
czy to może mieć związek z tym, że jak próbuję cokolwiek pobrać, to pokazuje się w prawym górnym rogu 0% i 0 MB?
avatar
avatar
Łaskawie bądź uprzejmy wstąpić na forum do tematu "Problemy z wtyczkami"...
avatar
Odinstalowałem i zainstalowałem kodi z Google Play. Instalując na nowo wtyczkę PlayerPl pojawia się taki napis zależności od script.module.idna w wersji 2.6 nie mogą zostać spełnione. Co robić dalej?
avatar
avatar
@boro1708 użyj epg z archiwum plar
avatar
@Łonogrzmot melduje się jako następny świeżak Big Grin
avatar
stać mnie...
avatar
Grubo grasz, tak fantazjując Wink
avatar
Wiem - ale chciałbym żeby ludzie czytali... takie niespełnione marzenie dziecka...