Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Pomoże ktoś z epg w simple client , pokazuje programy jedynie kilkanaście godzin wstecz w przewodniku, kodi v18.9 windows, epg.ovh/pl, w ustawieniach telewizji kodi liczba wyswietlanych dni z przeszłości 3 Wink
avatar
Jaka wersja Kodi i na jakim systemie?
avatar
Gdzie aktywować? Ustawienia dodatkach w moje dodatki > wtyczki strumieniowe jest tylko RTMP Input. Tak samo jest Zainstaluj z repozytorium
avatar
aktywować wtyczkę inputstream.adaptive
avatar
Witam mam problem z wtyczką player. Jak chcę coś oglądać to pojawia się taki błąd inputstream.adaptive is missing on your Kodi instal, This add-on is required to play this content Kodi addons. Urządzenie to X 96 max +(4/64). Co zrobić?
avatar
Ten sprzet jest za slaby do Netflixa.
avatar
jon1022 nic nie dało
avatar
@strubell[?] w full HD nie da rady bo nie działa akceleracja sprzętowa. spróbuj ograniczyć rozdziałkę do 720p w opcjach wtyczki Netflix
avatar
Witam. Problem z zgemmą h9 tvin i netflixem.Soft nie ma znaczenia bo i na hyperionie czy na innym sofcie ciągle to samo Nie ma płynności obrazu tzn. odtwarza normalnie ale nie tak jak zwykłą tv.
avatar
Uzyj wtyczki z linku
avatar
pobieram mtvguide
avatar
avatar
czym pobierasz?
avatar
Panowie jakiś sposób na pobieranie z archiwum na teleelevidenie. Zaznaczam żeby pobrało 1h15min materiału a cały czas pobiera tylko 1h
avatar
ok, dziękuję za pomoc
avatar
@Chris42 Klikając na "Registration" nie ma możliwości pomyłki, dalej już sam wydedukuj...
avatar
@Łonogrzmot Nie wiem, czy coś źle robię, czy jest zamknięta
avatar
@Łonogrzmot wszedłem na stronę, ale nie mogłem się zarejestrować, więc chciałem się upewnić
avatar
Witam wszystkich
avatar
Sprawdź samodzielnie, to nie boli...