Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
To może zamiast zmieniać boxa, kup jakiś pilot Tongue
avatar
DenDy dzieki za liste z tej listy mam Magicsee N5 Plus wlasciwie bardzo dobry box z mozliwoscja wlozenia HDD ale pilot jest do niczego dziala pieknie z 1 metra
avatar
avatar
Witam szukam DOBREGO Tv-Boxa na Androidzie najlepiej 10 lub 9 macie jakies propozycje ?
avatar
Byłbym niezwykle wdzięczny, z góry serdecznie dziękuję! Smile
avatar
Mogę zgrać jutro
avatar
program ten prowadziła Doradca Duchowy Mila
avatar
tak, z dzisiaj
avatar
z dzisiaj?
avatar
Dzien dobry, czy moglby mi ktos nagrac fragment dzisiejszego programu na TVN7 z timeshiftu? Chodzi mi o program Noc Magii (TVN7), fragment od godziny 2:15 do 3:30. Czy ktoś może mi nagrać i udostępnić przez internet? Jestem tu nowy.
avatar
@Tomek Witam i dziękuje za wyjaśnienie
avatar
Witam, mam sprawę do Was, ma może ktoś z was konto premium i wolny slot na 1 urządzenie do TiviMate ? potrzebuje tylko na 1 urządzenie (Mi box) i interesuje mnie wersja dożywtonia, chętnie odkupie jak ktoś ma miejsce
avatar
Informacyjnie - może kogoś interesuje - na teleele właśnie zapłaciłem revolutem bez problemu. Miłego!
avatar
@EMR9 Hasła i loginy w Fanfilm nie są "hashowane" ani nic. Są przesyłane w postaci tekstowej, bo tylko w takiej się da. Metody na hashowanie haseł loginów we wtyczkach są bez sensu - jeśli ktoś może podjerzeć zapytania, to może też za pomocą prostej logiki odczytać hasła. Dlatego twórcy FanFilm postanowili o tym informować. Natomiast nie, nie podbierają ich.
avatar
No i sama funkcjonalność tivimate jak dla mnie miażdży wtyczki iptv dla kodi
avatar
Niby też banalnie, ale to coś tutaj nie działa to coś tam szwankuje.
avatar
@Łonogrzmot muszę przyznać, że widzę wyższość androida nad CE dzięki tivimate. Dla zwykłego zjadacza chleba o wiele łatwiej i przyjemniej skonfigurować tivimate na andku niż PVR ARCHIVE dla kodi na CE
avatar
Nie ma wyższej wersji z tego co pamietam osoba crackujaca stwierdzila, ze nie jest w stanie uporac sie z epg, ktore nie chcialo sie nadpiaywac i zapycha pamiec.
avatar
@nixs Dokładnie, nie ma co sobie zawracać głowy, w skali roku to groszowe zagadnienie...
avatar
@Łonogrzmot nie, szkoda mi było czasu wiec kupiłem 24zł to nie majatek, tak mnie zastanawia czy słabo szukałem dlatego pytam o odpowiedz tak/nie nie o jakiegoś linka, bo sczerze powiedziawszy jak by mi zależalo to bym sam spatchował, ale czas mam ograniczony