Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ustawienia PVR IPTV archive client mam takie: lista z adresu www, buforuj lokalnie listę M3U włączone
avatar
Panowie jaką listę trzeba wybrać zeby działało archiwum teleele na CE? próbowałem Online autodetect, Perfect Player, M3U Simple (non-plus m3u/m3u8) & LG SmartTV
avatar
goldvod.tv padlo?
avatar
Plusxtv doladowywalem przez yandex money. Na yandex pieniądze z karty mastercard
avatar
Ktoś korzysta na co dzień z plusx? Jak doładować tam konto w najlepszy sposób? Próbuje przez freekasa wybierając kartę jednak nie jestem w stanie niczym zapłacić (revolut / Twisto / ing). Ktoś coś ?
avatar
@Theo1313 teoretycznie się da. Większość z boxów korzysta z tego samego "sprzętu" do IRda - wystarczy podmienić plik remote.conf w sofcie z androida - ale to nawet z roota chyba nie idzie zbyt łatwo. Skąd to wiem - pod coreelec w boxie A z prockiem s905x2 miałem pilota z boxa B z prockiem s905 - wystarczyła odpowiednia zabawa
avatar
To jest sharing, a nie iptv. Sharing jest przestepstwem dla obu stron.
avatar
Hmmmmm to jak to jest?
avatar
".... I tak jak można było się spodziewać, osoby które korzystały z jego nielegalnych usług również nie unikną kary."
avatar
avatar
ok, dzięki
avatar
Raczej nie
avatar
Da się połączyć pilot z xiaomi mi boxa do x96 max plus?
avatar
@mjw dzięki za info. Jakbyś widział to daj cynk proszę. Dziękuję ??
avatar
Parę dni temu była otwarta rejestracja, a schematu chyba nie ma.
avatar
@Jurand2k - dostałeś właściwy temat - tam pisz
avatar
Od paru tygodni poluję na otwartą rejestrację na TeleEle... bezskutecznie. Czy ktoś widział w ostatnich kilku tygodniach? Próbuje ustalić jakiś schemat kiedy włączają Wink
avatar
@Tomek Dasz mi może jakąś radę?
avatar
Już ją mam ale nwm czemu mi np 1 nie działa i niektóre wtyczki serwera mi nie działają
avatar