Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
wyszukaj na forum Wspólna biblioteka
avatar
avatar
avatar
Witajcie. Jest gdzieś poradnik jak skonfigurować bazę mariaDB pod pracę z kilkoma urządzeniami kodi? Było coś kiedyś takiego kodi.org.pl ale zapisany stary link nie działa.
avatar
byłby mi ktoś w stanie pomóc z tym? szukam na forum nowych linków, ale nie mogę znaleźć... jeżeli jest to już na forum to z góry przepraszam i proszę o link do wątku
avatar
cześć wszystkim, jestem tutaj nowy i głównie chciałem znaleźc informację na temat nowych list m3u dla ncplusgo od mbebe... Używałem do tej pory podanych w poradniku na stronie, ale chyba ostatnio wygasły.
avatar
co to za dziwne wątki sie pojawiły na forum?
avatar
Bo alltube się chowa co jakiś czas za cloudflare... @Zybi76 - fanfilm dostał aktualizację w której jest działający govod i poprawiony hdseans
avatar
Też mam takie wrażenie albo brak źródeł albo tylko z jednego np. serialeco, na chwilę pojawiają się źródła z Alltube w ciągu dnia znikają.
avatar
Jest tu ktoś ...fanfilm go vod i inne wtyczki filmowe nie chodzą ktoś wie co się dzieje czy tylko umnie padają nie wiem gdzie szukać problemu
avatar
a moze ktos podpowie jak dodac do menu glownego skrot uruchamiający chrome na konkretnej stronie internetowej?
avatar
Brak audio w chrome. Ktoś pomoże
avatar
Chłopaki, potrzebuje EPG na UK / US macie gdzieś coś działającego ??
avatar
Da się
avatar
Panowie we wtyczce Serem da się samemu stworzyć provider list np z polskimi stronami torrent?
avatar
moze mi ktos wyslac na PW jak teraz wyglada link do listy w plusx? oczywiscie bez waszego tokena. Bo zmienili link do kodi
avatar
*skanerów znaczy się Smile
avatar
To dalej używaj takiego badziewia jak IOBIT. jak ni ejestes pewny apki By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . Ale i tak trzeba umieć to czytać i wiedzieć co jest faktycznym szkodnikiem a co błędem / widzimisie jakichś śmiesznych chińskich skanetów.
avatar
Moj IObit Malware Fighter wykryl w pliku SFVIP-Player-x64\Updater.exe TRojana Gen:Variant.Bulz.104824!!!!!!!
avatar
Lista dedykowana dla wynalazków LG + najpewniej/najlepiej zawsze działające EPG Smile