Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Token i user/password z tego co wiem jest przypisany w flussonic na stale. Jednak moge sie mylic.
avatar
Ale jeśli wprowadza zmienny token to nie będę mógł już przechowywać swojej listy na boxie tylko będę musiał korzystać z linka tak?
avatar
Jak miałoby to przestać działać? Korzystaja z flussonica tak samo jak tele. Mimo, że podajesz link do aplikacji to w rzeczywistości lista się pobiera więc coś kręcą albo czegoś nie zrozumiałeś. Smile
avatar
Jeszcze tak. Pisałem z nim to mówił że przestaną działać. Rekomenduje przejście na linki
avatar
Normalnie mozna pobrac liste m3u.
avatar
Koniec z sortowaniem listy według własnego uznaniaSad
avatar
Na plusxtv przystają dostarczać listę w formi pliku. Przechodzą na linki do listy, więc podejrzewam, że będzie zmienny token.
avatar
W fanfilm nie można dodać konta cda.
avatar
W dalszym ciągu otwarta rejestracja PL => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Niemcy otwarta rejestracja teleelevidenie...
avatar
i jeszcze jedno w dodatku kodi TVP nie ma opcji szukaj? Jest niby z lewej strony w opcjach ale nie nic wyszukuje. Jak coś wyszukac w tej wtyczce?
avatar
Ok a gdzie dodać w fanfilm konto cda? Można ale inne cda nie widziałem?
avatar
Z tego co pamiętam to we wtyczce też sprawdza czy nie ma limitu na dodanie urządzenia.
avatar
Mam konto do NCGo+ W apce nie mogę dodać boxa bo jest limit. Czy w dodatku kodi nie będzie takich problemów?
avatar
ma ktos moze repozytorjum do tunein radio?
avatar
Stany Zjednoczone otwarta rejestracja teleelevidenie...
avatar
Raspberry Pi 4 Model B 2GB (4x 1.50GHz, 2GB RAM, WLAN-ac, Bluetooth 5, LAN, 4x USB, 2x Micro-HDMI) za 27.99 Euro By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
avatar
Chce to odpalic na smart tv, w aplikacji smart IPTV.
avatar
teleelevidenie działa w UK? Udało mi sie zarejestrować, wykupiłem polskie kanały, lecz mam tam tylko link URL, przy kupnie podałem adres MAC, co robie zle? :/