Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@jon1022 hmmm nie widzę takiej aukcjiWink możesz podesłać link?
avatar
@zborus Poważna inwestycja - 210 dni za 29,99 na alledrogo ;-)
avatar
@sky02 Zasugerowałem się głosami z głównego forum Kodiego...mówisz że działa? to bardzo dobrze
avatar
Będę musiał zainwestować w tb7
avatar
Aktualizacja InputStream Adaptive, a potem samo znajdzie nową wersję Widevine
avatar
@jon1022 nie strasz ludzi, wszystko jest ok. Pozwól wszystkiemu się zaktualizować i restart Wink
avatar
4 źródełka: horrotube, szukajka - ale wszystkie martwe. Na tb7 są
avatar
Znajduje Wam FanFilm źródła do bajki Strażnicy Marzeń?
avatar
ok. dzieki. Zaraz po instalce nie bylo go, byl tylko RTMP Input ale po kiku godzinach sie pojawil. Dziwne to ale;dzieki za podpowiedz.
avatar
input stream znajduje się w dodatki -> moje dodatki -> wtyczki strumieniowe
avatar
Witam wszystkich, potrzebuje zaistalowac InputStream Adaptive, nie wiem ale jak wejsc do kodi terminala w TV Adroid 9.0
avatar
Witam, wiem ze debilne pytanie ale nie za bardzo mialem stycznosc z kodi. Moje pytanie ? Jak wejde do terminala w sieci domowej na android TV 9:0 Potrzebuje zaistalowac InputStream Adaptive
avatar
Oni tam siedzą i myślą co by tu dziś spier... Tongue
avatar
Google coś popsuło i wtyczki netflix/HBOgo itp przestają działać
avatar
Do wszystkich użytkowników coreelec/libreelec itp - kiedy wyskoczy wam komunikat o nowej wersji Widevine NIE róbcie aktualizacji!!!
avatar
@rupcio76 co jest nie tak? Używam cały czas
avatar
cześć czy wako jest jeszcze funkcjonalne? bo instaluję z waszego poradnika i lipa
avatar
Ale każda z tych wtyczek jak i stron korzysta z innych metod "pozyskania" strumienia.
avatar
Ipla przez przeglądarkę działa w 1080p inne serwisy nie koniecznie
avatar
Okej, okej. Dziwilem sie, bo wtyczka Ipla lata w FullHD, wiec z ciekawosci zapytalem o inne.