Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
z tego co zauważyłem to zawsze ktoś poinformujeWink
avatar
Jak ktoś skapnie się że otwarta jest rejestracja na teleevidenie dajcie cynk ok?
avatar
Po to za dziwne wątki na forum NHL falcoholiic itp.
avatar
@zzzatv poprzez recovery, update lub program usb burning tool.
avatar
jak poprawnie wgrać androida do tv boxa?
avatar
Czego używacie do sterowania boxem na androidzie? Dokupione jakieś piloty z klawiaturą czy inaczej?
avatar
@ewgen2580 W czym problem?, aby to samodzielnie sprawdzić na => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
plusx.tv teraz rejestruje klientów?
avatar
Ktoś pomoże z tvheadend?? Temat w dziale libreelec
avatar
@zborus 2x 3 euro. On nie ma multiroom tylko musisz kupić 2 listy PL.
avatar
Panowie ile kosztuje teleele na 2 urządzenia z polską lista?
avatar
Witajcie mam prośbę i pytanie zarazem, czy ktoś z płatnym pakietem Player wystarczy choćby "start vod" mógłby sprawdzić czy jest w stanie korzystając z playera od @mbebe wejść do 5 sezonu "polowanie na ogród" z chrome wchodzę w aplikacji telewizyjnej też a tutaj nic się nie dzieje. Gdyby ktoś mógł proszę sprawdzenie bo nie wiem czy kłopot u mnie czy ogólnie cos nie bangla Smile
avatar
Łonogrzmocie Królu złoty medal Ci się należy Dzięki wielkie
avatar
@flexsik81 W opcjach ustawień Kodi => Interfejs => Skóra => zmień na domyślną Estuary
avatar
Zainstalowałem cherry tv działa mi jakaś telewizja i filmy ale zniknęło mi podstawowe menu kodu . próbowałem znaleźć menu ale nic to już drugi dzień jak z tym walczę Pomocy
avatar
Lista prosto z serwera dostawcy też nic nie pomogła. Problem dalej występuje.
avatar
Wyczyściłem i dalej lipa. Później spróbuję bezpośrednio załadować listę z linku od dostawcy a nie z pliku na dysku.
avatar
@zborus ts inaczej mpegts nie ruszy na CE, działa na kodi 19. Ty masz trzymać się hls, jeśli chodzi o arch i przewijanie. Po zmianie listy czyść Tv ogólne i Przewodnik
avatar
@mjw dziękujęSmile
avatar
@flexsik81 co potrzeba?