Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@zborus Nie konfabuluj, nigdy, nigdzie tutaj nie użyłem słowa "niechęć" Wink
avatar
do pełni szczęścia chyba jeszcze konto RD i wtyczka Seren. Wink
avatar
@Łonogrzmot czym u Ciebie spowodowana jest tak wielka niechęć do CE?
avatar
z waszą pomocą nabiera to odpowiedniego wyglądu, FF z trakt, lista M3U, VPN. Więcej w sumie nie potrzebuje. teraz tylko problem z archiwum EPG i ten pilot, który się zawiesza.
avatar
no właśnie cieżkie początki.
avatar
@zborus Tobie ogólnie, cokolwiek działa poprawnie? Wink Taki fajny BOX, a tak go spieprzyłeś tym "Core coś tam" Smile
avatar
co może być przyczyną zawieszającego się pilota (CEC)? po zawieszeniu działa tylko uśmienie przyciskiem power. Pomaga restart boxa.
avatar
@jon1022 Tez się nad tym wszystkim zastanawialem i z tego co wiem to nie wolno zapisywać zawartości widevine na dysk, więc jeśli odrazu jest odczytany przez inputstream.adaptive nie powinno być problemu.
avatar
@cegelka[?] This app is free for ever...
avatar
mam dowas pytanko cz apka home iptv na tv lg jest darmowa cz po jakims okrese trzeba zaplacic
avatar
Z dyskusji na gicie wynika że musi jeszcze sprawdzić czy wogóle może upublicznić tą modyfikację. Jeśli by to naruszało jakoś licencje Widevine to "wójek google" gotów przysłać swoich prawników ;-/
avatar
Trzymamy kciuki chociaż na tym netflixie to tyle co kot napłakał wartego ogladania Big Grin
avatar
Dobrze wiedzieć bo u mnie Max 540p pod CE
avatar
CastagnaIT rozwiązał problem z brakiem HD w Netflixie na systemach linuxowych na ARM... miejmy nadzieję że doczekamy się poprawki we wtyczce
avatar
@zborus jak będziesz potrzbował konto NordVPN to daj znać, są w dobrej cenie Smile
avatar
zainstalowałem to od nordvpn i śmiga skutecznie Smile
avatar
coś mi nie chce działać ta wtyczka z nordvpn
avatar
a nie wiem, wiem, ze jest w naszym repo Smile
avatar
wtyczka dostępna w repo coreelec?
avatar
najwygodniejsza wtyczka to openvpn manager pod corelec, ustawisz każdego dostawce.