Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
jak to jest, że na kompie znajduje mi napiprojekt napisy do do filmu Godzialla (2019) a na boxie wtyczka napiprojekt katalog nie. W ogóle żadnych napisów nie znajduje? czym ściągacie napisy do filmów w kodi?
avatar
A dokładniej własnej modyfikacji - ciut inne epg, powiadomienia, osd By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Tak.
avatar
Używasz Arctic zephyr 2?
avatar
No tam to nie wiem... Nie używałem nigdy.
avatar
Skory* a nie wtyczki.
avatar
Z tej wtyczki zrezygnowałem bo nie leżał mi wygląd epg i ogólnie telewizji. Używam Estuary mod V2. Epg, lista kanałów jak i przełączanie się między grupami bardzo mi podpasowwało
avatar
Co do wyszukiwania. Widzę że literówkę zrobiłem i na trakt są jego programy. Ale w linku jak działa fanfilm masz podane czemu nie znajduje.
avatar
avatar
Da się... Ale skórka musi na to pozwalać...
avatar
Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie. Czy da się jednocześnie przeszukiwać kilka wtyczek np ff i scrubs?
avatar
avatar
Tego to w ogóle możesz nie znaleźć. To dokument a tego jako tako nie ma w trakt. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a więc fanfilm nie znajdzie w ogole
avatar
Nie chowam się za żadnym vpn'em więc torrenty raczej omijam
avatar
sprawdz elementum, na torrentach predzej znajziesz perelki, na ff to raczej mainstream i nowosci
avatar
Bourdain*
avatar
Chociaz Anthony Bourndai miejsca nieznane w dalszym ciągu nie wyszukuje.
avatar
Zmieniłem w ustawieniach na źródła polskie + angielskie i jest znacznie lepiej. Tylko czas wyszukiwania jest dłuższy. Fakt, że internet jest po wifi.
avatar
Podaj jakich.
avatar
Właśnie fanfilm mi w dużej ilości tytułów nie wyszukuje źródeł.