Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@LukasS pracuje razem z mbebe pomagamy sobie to raczej nic dziwnego.
avatar
@LukasS Dopuki m-tvguide jest dostepna za darmo to nie wiem o co chodzi? Wtyczki są opensurce więc każdy może skorzystać z czyjegoś kodu. Całe Kodi opiera się na takiej współpracy, nie tylko wtyczki ale i całe OS np ekipa od Corelec kopiuje część kodu z OSMC i odwrotnie
avatar
Hmmm mbebe zrobił, ktoś się na tym dorobi. Bez mbebe to gówniane mtvguide dalej by nie potrafiło ipli odpalać. Wiec jest na czym zarobić hajs - na czyjejś pracy. Skąd ja to znam.
avatar
@sky02 Decyzja wspolna. Rozumiem że nie wszystkim się to spodoba, ale będziemy działać aby wtyczka nam się dalej rozwijała.
avatar
z... Mariusz przyznaj że nie jest to twoja decyzja
avatar
@Mariusz89B Więc przechodzicie na tą jasną strefę mocy. Tą naprawdę słuszną i prawdziwą Wink Ok niech moc będzie wami......
avatar
@mjw Tak, dlatego przy uzyciu darmowego konta WP Pilot przed odtwarzaniem bedzie puszczone wideo informacyjne oraz reklama.
avatar
No to trochę hipokryzja bo wycinacie inne serwisy ale jednak wycinacie reklamy w wp pilot dzięki, którym serwis działa za darmo. Więc to takie samo "piractwo". Tongue
avatar
edytowałem listę i po wrzuceniu na dysk boxa rozjechało się. kanały były jednak nie w takiej kolejności jak edytowałem w pliku. Why?
avatar
@Mariusz89B Dobry pomysł pirackie G***o i tak częściej nie działa niż działa ;-)
avatar
@sky02 Tak
avatar
Kastrujecie swoją wtyczkę z wsparcia dla hejo, golda, internetowa,ekranik,weeb. Zostawiając tylko legalne platformy jak, Ipla, Nc Go, WP Pilot itd...Tak mam to rozumieć?
avatar
@sky02 m-TVGuide za niedługo powróci w oficjalnym repo, jednak jedynie z źródłami legalnymi.
avatar
@Mariusz89B Witaj. Co się stało z repo M-TvGuide beta? I gdzie teraz szukać najnowszej wersji ? W oficjalnym repo jest tylko 8.1.4
avatar
@ratkovsky wyslij mi log, naprawie.
avatar
Siemka, byłby mi ktoś w stanie pomóc z błędem we wtyczce nc+ go? Rozkładam już ręce po czasie, mam logi ale konkretnie nie wiem co powinienem z tym zrobić
avatar
Pobierz liste i edytuj
avatar
Da się zmienić kolejność kanałów na liście? #plusxtv #iptvSimpleClient
avatar
Ale jest na cda - przez wyszukiwakę nie znajduje bezpośrednio, ale przez google tak: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Film wyszukuje, nie znajduje źródeł.