Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
edytowałem listę i po wrzuceniu na dysk boxa rozjechało się. kanały były jednak nie w takiej kolejności jak edytowałem w pliku. Why?
avatar
@Mariusz89B Dobry pomysł pirackie G***o i tak częściej nie działa niż działa ;-)
avatar
@sky02 Tak
avatar
Kastrujecie swoją wtyczkę z wsparcia dla hejo, golda, internetowa,ekranik,weeb. Zostawiając tylko legalne platformy jak, Ipla, Nc Go, WP Pilot itd...Tak mam to rozumieć?
avatar
@sky02 m-TVGuide za niedługo powróci w oficjalnym repo, jednak jedynie z źródłami legalnymi.
avatar
@Mariusz89B Witaj. Co się stało z repo M-TvGuide beta? I gdzie teraz szukać najnowszej wersji ? W oficjalnym repo jest tylko 8.1.4
avatar
@ratkovsky wyslij mi log, naprawie.
avatar
Siemka, byłby mi ktoś w stanie pomóc z błędem we wtyczce nc+ go? Rozkładam już ręce po czasie, mam logi ale konkretnie nie wiem co powinienem z tym zrobić
avatar
Pobierz liste i edytuj
avatar
Da się zmienić kolejność kanałów na liście? #plusxtv #iptvSimpleClient
avatar
Ale jest na cda - przez wyszukiwakę nie znajduje bezpośrednio, ale przez google tak: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Film wyszukuje, nie znajduje źródeł.
avatar
Czesc czy ktoś może potwierdzić że wtyczka fanfilm ,3filmy i hdseans nie mogą wyszukać filmu krzydelko czy nóżka?
avatar
już na chwile wrzuciłem cherry TV
avatar
faktycznie jak ręką odjął. hmmm
avatar
Wklejałem przez yatse
avatar
Listę wprowadzaleś ręcznie czy kopiuj wklej. Ja zapisałem na dysku i dopiero z dysku odczytuje.
avatar
i pomaga tylko restart przerz ssh
avatar
ba nawet zawiesza się kodi przez to.
avatar
IPTV simple Client nie możę pobrać żadnej listy M3U "wczytywanie kanałów z serwera" cały czas 0%. Co może być przyczyną?