Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Wtyczka ma być prosta i ogarniać tylko to co do czego jest stworzona.
avatar
z kasowaniem np innych wersji js2py jest ryzyko że kodi nie wstanie.
avatar
Kasowanie niepotrzebnych plików? Co masz na myśli? Nie jesteśmy od decydowania co jest niepotrzebne... (btw - jaki skrypt ode mnie? nie kojarze...). backup też nie - od tego są inne wtyczki.
avatar
@Tomek Fajnie Smile A pomyślałeś o tym by bardziej rozbudować tą wtyczkę o np. kasowanie nie potrzebnych plików jak robi to skrypt od Ciebie. A i może także sensowny backup? Ale i tak szacun za ogarnianie nie ogarniętych Wink
avatar
avatar
Dla zainteresowanych do testów - nieodpowiadam za nic, ale na pw chciałbym wiedzieć że coś nie poszło - albo na issue
avatar
Witam również Smile
avatar
witam
avatar
@zborus Bądź uprzejmy, już nie zaśmiecać Shoutboxa swoimi "wynurzeniami", nudne się robi, forum masz od pytań, dociekań, filozofowania...
avatar
dobra sorry panowie nie doczytałem, że nie zobaczy plików systemowych jeśli nie wyraże zgody na superusera tylko, że mnie o to w ogole nie zapytał
avatar
z tym, że nie zapytał mnie o dostęp do superusera czy to jest powod dla którego nie widze tego pliku?
avatar
dobrze nie włączyłem boxa i już problemy Smile chcę skopiować z android plik do pilota (według metody AMREMOTE ) i okazuje się, że w katalogu /etc nie ma remote.conf
avatar
2 minuty temu odebrałem z paczkomatu, jeszcze nie użytkowałem. Pytając chciałem poznać waszą opinię.
avatar
@zborus Kupiłeś, użytkujesz i nie wiesz?
avatar
X96 air to dobry box?
avatar
z emmc nie będzie
avatar
Muszę tylko podejść do paczkomatu i dzisiaj będę stawiał CE. Czy będzie jakaś różnica w szybkości działania porównując dual boota i single boota?
avatar
@zobrus tak trzeba odinstalować stare repo przed instalacją nowego.
avatar
przeinstalowałem całe kodi i działa instalacja wtyczki v9.0
avatar
to instaluje mi v 8.1.4