Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Prezes te emokiny zaczynają mnie przerażać. Strasznie są przerysowane. Człowiek chce tylko się uśmiechnąć a wychodzi Joker Smile Smile Smile
avatar
Na liscie tele pojawily sie polskie radiostacje Smile
avatar
@ufo321 Pytać w tym temacie => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., wyszukiwanie na forum nie boli Smile
avatar
Jak mogę zaktualizować listę programów we wtyczce ,,telewizja polska SD-XBMC,,? Nie mam programów w player np. zakup kontrolowany i 101 gadżetów motoryzacyjnych.
avatar
ATV Launcher może? Zawsze korzystam ze standardowych Tongue
avatar
A jakis dobry launcher godny polecenia?
avatar
Możesz użyć jakiejś aplikacji ze sklepu google do autostartu oraz różne launchery mają taka funkcje
avatar
Takie pytanko mam. Da sie ustawic autostart kodi w momencie wlaczenia boxa?
avatar
W darmowej wersji trzeba recznie aktualizowac epg
avatar
mam pytanie, czy darmowy Tivimate aktualizuje Wam automatycznie przeowdnik TV? od 1 kiwetnia mi nie aktualizował listy PEG, jak usunałem wszystkie dane i ciasteczka i na nowo wgrał liste m3u i EPG to zadziałało
avatar
A wpisałeś poprawne dane do logowania? Zaakceptuj też na ich stronie wszystkie zgody po zalogowaniu.
avatar
Panowie mam pytanie bo nie mogę znaleźć odpowiedzi w wątkach. Zainstalowałem wtyczkę WP Pilot z poradnika. Ale pisze mi że logowanie nieudane. Co robię nie tak?
avatar
Masz rację , oczywiście założyłem już wątek w poradniku , dzięki i pozdrawiam , Dobrego dnia dla Wszystkich !
avatar
@pablo2327 Na forum jest "pół tony" tematów na tej płaszczyźnie, niech szuka, czyta, pisze, dopytuje...
avatar
Witajcie Smile Bez Waszej Pomocy nie poradzę sobie , stoję w miejscu od kilku godzin , Kodi 18.6 MBox Cel Telewizja - poradniki z Youtube nie pomagają zatrzymuję się na PolishTeam - brak połączenia z serwerem ...
avatar
już powinno być ok
avatar
tak wiemy, ogólny problem po aktluziacji forum
avatar
Oj, coś się forum po tej modyfikacji sypie i wyświetla tagi HTML zamiast je ładnie formatować...
avatar
Dodałem imgura do uploadu zdjęć Smile
avatar
@krytyk Zakladalem ze ma Kodi Matrixa jak mu wyskakuje blad o dependencies.