Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
znalazłem już połowiczne rozwiązanie ,wyjdzie w paraniu
avatar
wegrab niestety 2.1
avatar
@Jaca swoje epg zrobilem, działa jak twoje tylko zrobione młotkiem i przecinakiem no i ma przesuniecie dla tolejako, ale to 5 sekund roboty, jak do czegoś potrzebne to sie podziele ale jest tam taki syf ze waży 62MB
avatar
ludzie KTO ma werję webgrab V2.1.9 i podzieli się , szukałem już chyba wszędzie i zonk........... ftp/warezy/torrenty,nic nie ma.
avatar
Ktoś używa OTT Navigatora dla PlusX i działa mu archiwum? Wink
avatar
a no tak
avatar
@Jaca - a zerknij na datę
avatar
jakie to wspaniałomyślne, dla czego rządy nie wpłyną na google to mnie zastanawia ich reklamy i im podobne to ogromny % zasobów
avatar
avatar
Do połówki to się nie siada, no chyba że samemu Big Grin
avatar
@mjw Masz rację, kolejne niech to będzie co najmniej 0,7 Wink Smile
avatar
365 dni na Netflix, współczuje niektórym którzy będą musieli to oglądać z drugą połówką Big Grin
avatar
@levider ale że co Big Grin śpiesz się bo jest limit kont a już dużo aktywowanych Wink
avatar
Ha ha ha... Bardzo śmieszne @mjw Big Grin
avatar
Dobry wieczór. Pomoże ktoś z aktywacją epg, bo niby wszystko wgrałem sobie, ale jednak nadal coś mi nie łapie :/
avatar
poleciałem tym / By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. sprawdze za chwilę ,ta wtyczka może nie działać na K-19 ,posprawdzam wszystko do rana się uwinę pewnie :-)
avatar
W tym repo jest wtyczka do testowania widevine i pobierzesz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
no ten działa ,zamotania troche ,nie pobiera widewine , ma ktoś libreelec generic 18.6 ? z zainstalowanym widewine i podzieli się?
avatar
no nic na szybko trzeba hbu europe ogarnąć............
avatar
@Jaca jeszcze nie istnieje. Smile